Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Eau de Lalique Lalique dla kobiet i mężczyzn

Eau de Lalique Lalique dla kobiet i mężczyzn

Eau de Lalique Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Lalique Lalique dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Lalique marki Lalique to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Lalique został wydany w 2003 roku. Eau de Lalique stworzyli Emilie (Bevierre) Coppermann i Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są mandarynka, papryczka pimento, bergamotka, koper ogrodowy, kardamon i cytryna; nutami serca są cynamon, hibiskus i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, benzoes i drzewo gwajakowe.

Mandarynka Papryczka pimento Bergamotka Koper ogrodowy Kardamon Cytryna

Cynamon Hibiskus Frezja

Drzewo sandałowe Piżmo Benzoes Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Lalique by Lalique.

Eau de Cartier
Infusion d'Iris

Eau de Lalique Recenzje Perfum

zanzibar37
zanzibar37

Miałam i mieć nie chcę.Tak jak napisała Izabela,ani śladu kwiatów (dla mnie na szczęście),ale owe przyprawy i drewienka też marne.Bardzo słabo wyczuwalne, jakby rozwodnione.Ogólne wrażenie dobre/bardzo dobre,ale koncentracja zapachu, jak dla mnie - fatalna.Ulotniły się szybko,ale zostawiły miłe i świeże wspomnienie.
Nuty które wyraźnie wyczułam, to kardamon,bergamota i szczypta cynamonu.Na usprawiedliwienie samej siebie - to był zakup w ciemno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Eau de Lalique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Eau de Lalique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Lalique marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Lalique marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme ScentStory 24 Gold Pierre Balmain Ambre Gris Hermes Hermessence Ambre Narguile Hermes Un Jardin En Mediterranee Estée Lauder Sensuous Shiseido Feminite du Bois Balenciaga Cristobal Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Lubin Idole Eau de Parfum Donna Karan Black Cashmere L`Artisan Parfumeur Tea for Two Tom Ford Tobacco Vanille Parfum d`Empire Ambre Russe Serge Lutens Ambre Sultan By Kilian Straight to Heaven Hermes Eau des Merveilles Lalique Perles De Lalique Thierry Mugler Womanity Ralph Lauren Ralph Hot