Marki » L » kwiatowe « Grupy

Commedia Lalique dla kobiet

Commedia Lalique dla kobiet

Commedia Lalique dla kobiet Zdjęcia Commedia Lalique dla kobiet Zdjęcia Commedia Lalique dla kobiet Zdjęcia Commedia Lalique dla kobiet Zdjęcia

Commedia marki Lalique to kwiatowe perfumy dla kobiet. Commedia został wydany w 2007 roku. Commedia stworzyli Beatrice Piquet i Max Gavarry. Nutami głowy są róża, jaśmin, irys i goździk (przyprawa); nutami serca są bez, gruszka i jeżyna; nutami bazy są wanilia, białe piżmo i drzewo sandałowe.

Róża Jaśmin Irys Goździk (przyprawa)

Bez Gruszka Jeżyna

Wanilia Białe piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Commedia by Lalique.

Commedia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Commedia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Commedia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Commedia marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Commedia marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Davidoff Cool Water Ocean Radiance Alfred Sung Sung Spa L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Nina Ricci Coeur Joie Jean Paul Gaultier Ma Dame Natura Amor America Paramela Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Pacifica Egyptian Bergamot Rose Blue Q Miso Pretty Scaasi Scaasi Joya Shades of Dusk Royal Jasmine