Marki » L » kwiatowe « Grupy

Claire de Nilang Lalique dla kobiet

Claire de Nilang Lalique dla kobiet

lekko korzenny
Claire de Nilang Lalique dla kobiet Zdjęcia

Claire de Nilang marki Lalique to kwiatowe perfumy dla kobiet. Claire de Nilang został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są liść kolendry, frezja i bergamotka; nutami serca są różowy pieprz i akacja; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i hibiskus.

Liść kolendry Frezja Bergamotka

Różowy pieprz Akacja

Drzewo sandałowe Wanilia Hibiskus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Claire de Nilang by Lalique.

Claire de Nilang Recenzje Perfum

Claire de Nilang by Lalique 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Claire de Nilang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Claire de Nilang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Claire de Nilang marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Claire de Nilang marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Estée Lauder Pleasures Summer Fun Keiko Mecheri Jasmine Mango Mango Tattoo Arrogance Angelique Arrogance Perry Ellis 360° Black for Women Max Azria Within Costes Costes 2 Love & Toast Paper Flower Florascent Aqua Floralis Rose