Marki » L » kwiatowe « Grupy

Claire de Nilang Lalique dla kobiet

Claire de Nilang Lalique dla kobiet

lekko korzenny
Claire de Nilang Lalique dla kobiet Zdjęcia

Claire de Nilang marki Lalique to kwiatowe perfumy dla kobiet. Claire de Nilang został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są liść kolendry, frezja i bergamotka; nutami serca są różowy pieprz i akacja; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i hibiskus.

Liść kolendry Frezja Bergamotka

Różowy pieprz Akacja

Drzewo sandałowe Wanilia Hibiskus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Claire de Nilang by Lalique.

Claire de Nilang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Claire de Nilang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Claire de Nilang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Claire de Nilang marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Claire de Nilang marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Bond No 9 Broadway Nite Bond No 9 Madison Soiree The Different Company Rose Poivree Acca Kappa Mimosa Acca Kappa Hibiscus The Healing Garden Sheer Passion Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Mistral Verbena Flower Voluspa Cult of Helios Blue Q Dirty Girl The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine