Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cascade Limited Edition 2010 Lalique dla kobiet

Cascade Limited Edition 2010 Lalique dla kobiet

Cascade Limited Edition 2010 Lalique dla kobiet Zdjęcia

Cascade Limited Edition 2010 marki Lalique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cascade Limited Edition 2010 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są czarna porzeczka, sycylijska mandarynka, jeżyna i gardenia; nutami serca są piwonia, magnolia, kwiat tunezyjskiej pomarańczy, ylang-ylang i róża bułgarska; nutami bazy są ambra, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe, cedr i mech dębowy.

Czarna porzeczka Sycylijska mandarynka Jeżyna Gardenia

Piwonia Magnolia Kwiat tunezyjskiej pomarańczy Ylang-ylang Róża bułgarska

Ambra Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe Cedr mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cascade Limited Edition 2010 by Lalique.

Cascade Limited Edition 2010 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Cascade Limited Edition 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Cascade Limited Edition 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cascade Limited Edition 2010 marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cascade Limited Edition 2010 marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Nikos Sculpture Matthew Williamson Matthew Williamson Ormonde Jayne Ta'if Opus Oils Jitterbug S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme Lili Bermuda Passion Flower Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Tom Tailor Liquid Woman Robert Piguet Calypso Jacques Fath Expression Andrea Maack Sharp