Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amethyst Eclat Lalique dla kobiet

Amethyst Eclat Lalique dla kobiet

Amethyst Eclat Lalique dla kobiet Filmy
Amethyst Eclat Lalique dla kobiet Zdjęcia Amethyst Eclat Lalique dla kobiet Zdjęcia Amethyst Eclat Lalique dla kobiet Zdjęcia

Amethyst Eclat marki Lalique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Amethyst Eclat został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są czarna porzeczka, malina i gruszka; nutami serca są piwonia, róża i magnolia; nutami bazy są jeżyna, piżmo i fioletowy szczawik.

Czarna porzeczka Malina Gruszka

Piwonia Róża Magnolia

Jeżyna Piżmo Fioletowy szczawik

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amethyst Eclat by Lalique.

Amethyst Eclat Recenzje Perfum

kiertolainen
kiertolainen

Bardzo lubię "pierwszy" Amethyst, jednak jego młodszy brat, moim zdaniem, ma z oryginałem niewiele wspólnego. Poszukiwałam czegoś lżejszego, ale nadal z "tym czymś" charakterystycznym dla Amethystu. Tutaj tego nie znalazłam. Jest przyjemnie, owocowo, chociaż na mojej skórze te górne owocowe nuty bardzo szybko znikają. Nie ma w tym zapachu nic konkretnego, pociągającego. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że jest to zapach "żaden", ot taki perfumowy, nic godnego uwagi. Fajny do noszenia niezobowiązująco, jednak nie polecam, jeśli ktoś poszukuje w nim czegoś charakterystycznego dla Amethystu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lalique Amethyst Eclat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lalique Amethyst Eclat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amethyst Eclat marki Lalique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amethyst Eclat marki Lalique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Encre Noire Pour Elle Christian Dior Poison Tendre Yves Rocher Neonatura Cocoon Estée Lauder Sensuous Noir Bottega Veneta Bottega Veneta Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Rihanna Rogue Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Christian Dior Dune Lolita Lempicka Lolita Lempicka Chanel Egoiste Platinum Lucy B Pink Frangipani Nike Nike Pink Woman Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Salvador Dali Dalilight Lalique Nilang 2011 Gucci Flora by Gucci Glorious Mandarin Burberry Burberry Brit Eau de Toilette Juliette Has A Gun Miss Charming