Marki » L » szyprowo - owocowe « Grupy

Touch of Sun Lacoste dla kobiet

Touch of Sun Lacoste dla kobiet

Touch of Sun Lacoste dla kobiet Filmy
Touch of Sun Lacoste dla kobiet Zdjęcia Touch of Sun Lacoste dla kobiet Zdjęcia Touch of Sun Lacoste dla kobiet Zdjęcia

Touch of Sun marki Lacoste to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Touch of Sun został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża i piwonia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i piżmo.

Grejpfrut Bergamotka

Jaśmin Róża Piwonia

Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Touch of Sun by Lacoste.

Sunny

Touch of Sun Recenzje Perfum

grudzienszal
grudzienszal

Zapach ma w sobie słoneczną radość i optymizm.Jest lekki, dziewczecy i niezobowiazujacy,nienachalnie kwiatowo-słodki,z nutą grejpfruta i swieżymi owocami.Byłby idealny na lato gdyby nie był tak ulotny.Po kilku minutach już go nie ma.

Na białych bluzkach robią żółte zacieki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Touch of Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Touch of Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Touch of Sun marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Touch of Sun marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
ID Parfums Andalucia Pupa Yes Gold Mauboussin Mauboussin By Kilian Liaisons Dangereuses Custo Barcelona Custo Barcelona Badgley Mischka Badgley Mischka Couture Parfum d`Empire Eau Suave Jean Patou Colony Lomani AB Spirit Princesse Marina De Bourbon Dynastie Eau de Parfum Azzaro Azzaro Duo Women DSH Perfumes Mata Hari