Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lacoste Essential Collector Edition Lacoste dla mężczyzn

Lacoste Essential Collector Edition Lacoste dla mężczyzn

Lacoste Essential Collector Edition Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia Lacoste Essential Collector Edition Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia

Lacoste Essential Collector Edition marki Lacoste to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lacoste Essential Collector Edition został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, bergamotka i tangeryna; nutami serca są pieprz i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Liść czarnej porzeczki Bergamotka Tangeryna

Pieprz Róża

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lacoste Essential Collector Edition by Lacoste.

Lacoste Essential Collector Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Lacoste Essential Collector Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Lacoste Essential Collector Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lacoste Essential Collector Edition marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lacoste Essential Collector Edition marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lanvin Oxygene Homme Mexx Mexx Pure Life Man Mypa Madonna Men Bond No 9 Great Jones Fabi Fabi Per Lui Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Compagnia Delle Indie Sandalo Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Costamor Tabacca Detaille Escrimeur Mark Birley Mark Birley Huitieme Art Parfums Fareb