Marki » L » drzewno - przyprawowe « Grupy

L.12.12. Red Lacoste dla mężczyzn

L.12.12. Red Lacoste dla mężczyzn

tropikalny
dymny
L.12.12. Red Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia L.12.12. Red Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia L.12.12. Red Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia L.12.12. Red Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia

L.12.12. Red marki Lacoste to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. L.12.12. Red został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka, mango i herbata roiboos; nutami serca są imbir, kardamon i pieprz; nutami bazy są benzoes, akacja i nuty drzewne.

Mandarynka Mango Herbata Roiboos

Imbir Kardamon Pieprz

Benzoes Akacja Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L.12.12. Red by Lacoste.

CK Free

L.12.12. Red Recenzje Perfum

zuras1985
zuras1985

rouge to odpowiednia nazwa do red:] zapach nawet fajny, troche czuć chemią ale na lato czemu nie:)

pirath
pirath

poprawcie sobie błąd, bo ten konkretnie zapach nazywa się Rouge, zaś Red to zupełnie inny zapach Lacoste...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste L.12.12. Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste L.12.12. Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L.12.12. Red marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L.12.12. Red marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Luna Rossa Lubin Idole Lubin Idole Eau de Parfum Lacoste L.12.12. White Lacoste Style in Play Hugo Boss Hugo By Kilian Straight to Heaven Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Hugo Boss Boss Bottled Carolina Herrera 212 VIP Men Versace Versace Pour Homme Giorgio Armani Armani Code Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Intense Chanel Bleu de Chanel Gucci Gucci Pour Homme II Hugo Boss Boss Pure Oriflame Espionage Paco Rabanne 1 Million Hugo Boss Hugo Red