Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Joy of Pink Lacoste dla kobiet

Joy of Pink Lacoste dla kobiet

Joy of Pink Lacoste dla kobiet Filmy
Joy of Pink Lacoste dla kobiet Zdjęcia

Joy of Pink marki Lacoste to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Joy of Pink został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami serca są piwonia i curacao; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Grejpfrut

Piwonia Curacao

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joy of Pink by Lacoste.

Move On

Joy of Pink Recenzje Perfum

Millianna
Millianna

Joy od Pink to zapach niekoniecznie w moim klimacie, bo nie przepadam za słodziakami landrynkowo-owocowymi, ale zauważyłam, że latem zapach nosi mi się przyjemnie-jest lekki, radosny i niezobowiązujący. Do kolorowych bluzek, dżinsowych szortów i japonek. :)
Otwarcie to zapach drinka z sokiem owocowym, obowiązkowo kolorowego, słodkiego i udekorowanego plasterkiem cytrusa oraz zabawną, papierową parasolką. Oprócz tego czuć cytrusy-słodką pomarańczę, orzeźwiającego grejpfruta i wszystko to jest udekorowane landrynkami. Chemicznymi, kolorowymi, przesłodkimi landrynkami, które nieco rozpuściły się w paczce i pozlepiały ze sobą.
Żadnych kwiatów i cedru nie czuję, ale może to i lepiej-brak tych nut sprawia, że całość jest słodka, ale świeża(nosiłam podczas upałów i mogę śmiało powiedzieć, że nie mdli i nie dusi, a mam wrażliwe powonienie), nieprzekombinowana i wręcz banalna, ale to akurat może być fajne, bo czyni perfumy Joy of Pink zapachem typowo letnim, zabawnym.
Perfumy mają całkiem niezłą projekcję, trwałość jest średnia, 3-4 godziny, ale mi to wcale nie przeszkadza.

Izabela
Izabela

Być może towarzystwo grejpfruta i blue curacao przywodzi mi na myśl wakacje w tropikach, w barze na plaży, w towarzystwie przyjaciół, sączenie drinka z parasolką.
Zapach radosny, łapiący beztroskie chwile i zatrzymujący je we flakonie.
Słodko landrynkowy z domieszką orzeźwienia w postaci grejpfruta.
Poprawny, ale tak samo szybko przemijający, jak długo oczekiwane lato.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Joy of Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Joy of Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joy of Pink marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joy of Pink marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Hypnose Moschino Moschino Funny! Priscilla Presley Indian Summer Lanvin Eclat d’Arpège Oriflame Diamond Musk Ghost Ghost Moschino Cheap & Chic I Love Love Dolce&Gabbana D&G Light Blue Chanel Allure eau de parfum Giorgio Armani Sensi Lanvin Marry Me Lacoste Touch of Pink Puma Yellow Lolita Lempicka Lolita Lempicka Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Hypnotic Poison Givenchy Ange ou Demon Christian Dior Miss Dior Cherie Versace Crystal Noir Ralph Lauren Ralph Hot