Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Hot Play Lacoste dla mężczyzn

Hot Play Lacoste dla mężczyzn

Hot Play Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia Hot Play Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia Hot Play Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia

Hot Play marki Lacoste to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Hot Play został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, yuzu i pieprz; nutami serca są papirus, frezja i bluszcz; nutami bazy są piżmo i drzewo gwajakowe.

Gałka muszkatołowa Yuzu Pieprz

Papirus Frezja Bluszcz

Piżmo Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hot Play by Lacoste.

Hot Play Recenzje Perfum

Hot Player
Hot Player

Jeden z lepszych zapachów tej marki.
Moja pierwsza, droższa woda toaletowa :)
Świeży, czysty i aromatyczny.
Bardzo pociągający.
Wyraźnie wyczuwam soczyste i musujące yuzu w połączeniu ze swieżym i wibrującym pieprzem, w tle przechadza się gdzieś nuta drzewna doprawiona resztą składników.
Uniwersalne pachnidło.
Trwałość na mojej skórze 12h przy bardzo dobrej projekcji. Jedynie ten i niebieska wersja Cool Play tak długo się trzymają. Nie przypominają pod tym względem innych produktów Lacoste.
Jak dla mnie bomba, jeden z moich ulubionych świeżaków.
Widzę duże podobnieństwo do Acqua di Gio, z tym, że Hot Play jest wyraźnie pieprznym cytrusem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Hot Play, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Hot Play, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hot Play marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hot Play marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him Azzaro Silver Black Bijan Bijan Style Men Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Giorgio Armani Onde Vertige Donna Karan DKNY Men 2009 Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Avon Avon Jet Homme D.S. & Durga Cowboy Grass Detaille Escrimeur