Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Hot Play Lacoste dla mężczyzn

Hot Play Lacoste dla mężczyzn

Hot Play Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia Hot Play Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia Hot Play Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia

Hot Play marki Lacoste to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Hot Play został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, yuzu i pieprz; nutami serca są papirus, frezja i bluszcz; nutami bazy są piżmo i drzewo gwajakowe.

Gałka muszkatołowa Yuzu Pieprz

Papirus Frezja Bluszcz

Piżmo Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hot Play by Lacoste.

Hot Play Recenzje Perfum

Hot Player
Hot Player

Jeden z lepszych zapachów tej marki.
Moja pierwsza, droższa woda toaletowa :)
Świeży, czysty i aromatyczny.
Bardzo pociągający.
Wyraźnie wyczuwam soczyste i musujące yuzu w połączeniu ze swieżym i wibrującym pieprzem, w tle przechadza się gdzieś nuta drzewna doprawiona resztą składników.
Uniwersalne pachnidło.
Trwałość na mojej skórze 12h przy bardzo dobrej projekcji. Jedynie ten i niebieska wersja Cool Play tak długo się trzymają. Nie przypominają pod tym względem innych produktów Lacoste.
Jak dla mnie bomba, jeden z moich ulubionych świeżaków.
Widzę duże podobnieństwo do Acqua di Gio, z tym, że Hot Play jest wyraźnie pieprznym cytrusem.

Hot Play by Lacoste 4.33 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Hot Play, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Hot Play, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hot Play marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hot Play marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Rance 1795 Le Vainqueur Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Kiton Kiton Black Abercrombie & Fitch 41 Cologne Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Gas Gas for Your Soul Etro Messe de Minuit Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme Azzaro Pure Vetiver Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne Roja Dove Diaghilev LR Terminator