Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet

Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet

Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet Zdjęcia Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet Zdjęcia Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet Zdjęcia

Femme de Lacoste marki Lacoste to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Femme de Lacoste został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są czerwony pieprz i frezja; nutami serca są heliotrop, róża bułgarska, jaśmin i hibiskus; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Czerwony pieprz Frezja

Heliotrop Róża bułgarska Jaśmin Hibiskus

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme de Lacoste by Lacoste.

Femme de Lacoste Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Femme de Lacoste, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Femme de Lacoste, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme de Lacoste marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme de Lacoste marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Burberry The Beat Marina Marinof Reve Boheme Oscar de la Renta Oscar Gold Lancaster Aquasenses S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Ramon Molvizar Sol (Sun) Paul Smith Rose Summer Edition Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Roberto Capucci Opera III Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance