Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet

Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet

Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet Zdjęcia Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet Zdjęcia Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet Zdjęcia

Femme de Lacoste marki Lacoste to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Femme de Lacoste został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są czerwony pieprz i frezja; nutami serca są heliotrop, róża bułgarska, jaśmin i hibiskus; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Czerwony pieprz Frezja

Heliotrop Róża bułgarska Jaśmin Hibiskus

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme de Lacoste by Lacoste.

Femme de Lacoste Recenzje Perfum

Femme de Lacoste by Lacoste 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Femme de Lacoste, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Femme de Lacoste, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme de Lacoste marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme de Lacoste marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Romeo Gigli Romeo Gigli Tommy Bahama Tommy Bahama Benetton B. United Jeans Man Baldinini Baldinini Agent Provocateur Diamond Dust Edition Lorenzo Villoresi Musk Jil Sander Style Soft Yves Saint Laurent Parisienne Gap Close Cristiano Fissore Cashmere for Women Laura Ashley Exotic Amber La Bouquetiere Desir Absolu