Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet

Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet

Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet Zdjęcia Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet Zdjęcia Femme de Lacoste Lacoste dla kobiet Zdjęcia

Femme de Lacoste marki Lacoste to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Femme de Lacoste został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są czerwony pieprz i frezja; nutami serca są heliotrop, róża bułgarska, jaśmin i hibiskus; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Czerwony pieprz Frezja

Heliotrop Róża bułgarska Jaśmin Hibiskus

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme de Lacoste by Lacoste.

Femme de Lacoste Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Femme de Lacoste, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Femme de Lacoste, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme de Lacoste marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme de Lacoste marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Marc Jacobs Daisy Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Acqua di Portofino Donna Sonoma Scent Studio Wood Violet Burberry The Beat EDT s.Oliver s.Oliver Women Baldinini Baldinini Parfum Glace Anya`s Garden Moon Dance Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Sage Machado Coral Roberto Capucci Opera III Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme