Marki » L » « Grupy

Eau De Lacoste Sensuelle Lacoste dla kobiet

Eau De Lacoste Sensuelle Lacoste dla kobiet

lekko korzenny
orzechowy
Eau De Lacoste Sensuelle Lacoste dla kobiet Zdjęcia Eau De Lacoste Sensuelle Lacoste dla kobiet Zdjęcia

Eau De Lacoste Sensuelle marki Lacoste to perfumy dla kobiet. Eau De Lacoste Sensuelle został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są różowy pieprz i czarna porzeczka; nutami serca są róża turecka, groszek pachnący i mieczyk; nutami bazy są nugat i ambra.

Różowy pieprz Czarna porzeczka

Róża turecka Groszek pachnący Mieczyk

Nugat Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste.

Eau De Lacoste Sensuelle Recenzje Perfum

Charleen
Charleen

Idzie jesień i zaczynam instynktownie szukać otulaków, cieplaków, które mi poprawią humor. Ciepły sweter, książka, kawa i leniwe popołudnie na kanapie, w takie dni bardzo lubię je nosić.

Mój nos woli białą wersję, ale niestety układa się na mnie kwaśno-zwierzęco, natomiast sensuelle...stapia się z moja skórą idealnie.

Perfumy kupuję w ciemno (okazja) lub po wielu testach, porównaniach itd. Szukając jesiennego sweterka, który zastąpi moją ukochaną pomarańczową Sonię Rykiel zdecydowałam się na Lacoste eau sensuelle i Dior HP eau de sensuelle. I w bezpośrednim starciu, na mojej skórze Lacoste bije je na głowę. I to za nie zbieram komplementy od znajomych.

Są mocne, charakterystyczne i bardzo różne w odbiorze. Na mnie luksusowy, ambrowy krem do ciała, a na mojej koleżance owocowe cytrusy z syntetyczną wanilią.

Mają bardzo ładny flakon. I czasem jak o nich zapomnę, wystarczy, że otworzę szufladę a wydostaje się z niej kuszący zapach.

chjena
chjena

Lacoste kojarzy się raczej z marką sportową, czyli z zapachami lekkimi, wodnymi, ozonowymi, ogórkowymi, w których nie wstyd (i nie śmierć) pójść na siłownię. Klasyczny gourmand też się w końcu pojawił w ofercie perfum, nuty bardzo ładne: są moi ulubieńcy, czyli różowy pieprz i czarna porzeczka, jest nietypowy nugat zamiast oklepanej czekolady czy karmelu, do tego orientalna, ciepła ambra i ciekawy groszek pachnący. Miało być świetnie, wyszło jak zwykle.

Nie wiem czy to kwestia dominującego charakteru niektórych składników czy nieumiejętnego ich wymieszania, ale efekt to pudrowa, duszna wanilia, bardzo podobna do tej marności Mad Potion Katy Perry. Ciężki, tłusty nugat i wręcz narkotyczny groszek pachnący przejęli rządy nad całym tym towarzystwem, wprowadzając totalitaryzm. I nie ma już pieprzu, porzeczki czy róży, pozytywnych bohaterów mogących uratować sytuację, jest tylko zgrzytanie sklejonymi od słodyczy zębami.

Lacoste, zostań przy swoim dotychczasowym targecie i rób sportowe zapachy, na takie jest popyt. Dobre gourmandy już robią inni.

amanda
amanda

Dla mnie? cudowny po prostu.Groszek splątany z nugatem,to już wyjątkowa para,a potem pięknie rozsiada się Wanilia,skrapla sobie czoło różaną wodą i ma pieprzyk na policzku i jest taka piękna.
Ma ciepłe zalotne spojrzenie spod wachlarza długich rzęs i jest taka cieplutka ,puchata i taka właśnie bardzo sensuelle.
Zmysłowa,ciepła,potrafi podnosić atmosferę.
Nawet użycie jej w upalny dzień nie będzie niczym zbożnym.
Ona potrafi być równie uwodzicielska w upał jak i w największe mrozy.
Drzemie w niej moc, taka jak w każdej kobiecie.

Tam
Tam

Na początku słodko jest i puchato, to faza usypiania czujności ;) Mam słabość do woni groszku pachnącego, więc zapach miły jest dla mojego nosa, ale do czasu. Żałuję, że nie poznałam go wcześniej, gdy miałam fazę na słodkie dusiciele, byłabym (być może) zachwycona.

Wyczuwam w sercu sporo wanilii, sporo i jeszcze więcej i jeszcze, zasypana byłam wanilią po czubek mojej głowy już po jednej aplikacji. Nie wiem dlaczego nie przyznano się do jej użycia, pewnie dlatego dopomina się o uznanie wrzeszcząc na cały głos. Koniec należy do ambry, wyjątkowo ostro podanej, chemicznej, wciskającej się w każdą komórkę mózgu, dawno mnie tak ambra nie sponiewierała! Dopiero w tej fazie czuję, co w kompozycji wyprawia pieprz i to jego winię za znarowienie się ambry.

W sumie zmęczył mnie ten zapach już po pierwszej ogólnej aplikacji i choć zapowiadał się dobrze ( groszek!), to nie chcę do niego za żadne skarby wracać. Z miłego pluszaczka w godzinę wyrósł duszący potwór, zajadle uczepiony mojej skóry. Nieeeee...!

Martielle
Martielle

Zapach różni się od większości zapachów marki Lacoste. Przede wszystkim jest on zamknięty w granatowym flakoniku, a nie jak to zazwyczaj bywało różowym czy białym. Poza tym składniki, takie jak czarna porzeczka, róża turecka, nugat i ambra tworzą kompozycję słodką i ogoniastą. Ja osobiście w zapachu wyczuwam ponadto dość mocny akord waniliowy. Ciężko tu mówić o ewolucji zapachu czy rozwijaniu się nut zapachowych, ponieważ zapach jest dość płaski i pozbawiony magii. Jest chemicznie i nijako. Zapach nie powala, jest ładny, lecz niczym specjalnym się niestety nie wyróżnia. Przesycony słodyczą z lekką nutką kwiatową w tle. Nuuda....

Zakupowe okazje

Eau De Parfum 1oz
27.95 USD
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum for women 1 oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum for women 1 oz
28.99 USD
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
29.94 USD
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste Eau de Parfum Spray 3 oz for Women
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste Eau de Parfum Spray 3 oz for Women
EDP Mini 3oz
43.99 USD
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle by Lacoste Eau de Parfum Spray 3 oz eau de Parfum Spray .25 oz Mini Limited Offer for Women
Gift Set 3oz
52.59 USD
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Gift Set II. Eau De Parfum 3 oz Shower Gel 5,1 oz
Eau De Parfum 1oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum Spray 90ml 3oz
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Eau De Parfum Spray 90ml 3oz
Gift Set 3oz
85.00 USD
Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Coffret Eau De Parfum Spray 90ml 3oz Shower Gel 150ml 5oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau De Lacoste Sensuelle marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau De Lacoste Sensuelle marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Jasmin Noir Elie Saab Le Parfum Burberry Burberry Women Giorgio Armani Armani Code for Women Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Lacoste Lacoste Pour Femme Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Lanvin Eclat d’Arpège Cerruti 1881 Christian Dior Dune Chanel Chance Eau Fraiche Jimmy Choo Jimmy Choo Laura Biagiotti Roma Hugo Boss Deep Red Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Christian Dior Miss Dior (new) Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Guerlain Samsara Eau de Parfum Diptyque L'Ombre Dans L'Eau