Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dream of Pink Lacoste dla kobiet

Dream of Pink Lacoste dla kobiet

ozonowy
Dream of Pink Lacoste dla kobiet Zdjęcia Dream of Pink Lacoste dla kobiet Zdjęcia

Dream of Pink marki Lacoste to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dream of Pink został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mrożona herbata i czerwone jagody; nutami serca są lotos i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Mrożona herbata Czerwone jagody

Lotos Róża

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream of Pink by Lacoste.

Dream of Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Dream of Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Dream of Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream of Pink marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream of Pink marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Vintage Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Lalique Amethyst Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Geoffrey Beene Chance Charriol Charriol Eau de Toilette Krigler Mediterranean Peach LR Agent XX Nicolai Parfumeur Createur Cococabana Mojo LIVE NOW Inspired by Paris Bjorn Borg Love All Crystal Blue