Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dream of Pink Lacoste dla kobiet

Dream of Pink Lacoste dla kobiet

ozonowy
Dream of Pink Lacoste dla kobiet Zdjęcia Dream of Pink Lacoste dla kobiet Zdjęcia

Dream of Pink marki Lacoste to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dream of Pink został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mrożona herbata i czerwone jagody; nutami serca są lotos i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Mrożona herbata Czerwone jagody

Lotos Róża

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream of Pink by Lacoste.

Dream of Pink Recenzje Perfum

Dream of Pink by Lacoste 1.80 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Dream of Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Dream of Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream of Pink marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream of Pink marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Femme Tommy Hilfiger True Star Gold Avon Far Away Paradise Givenchy Absolutely Givenchy Memo Inlé Roccobarocco Silver Jeans Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious s.Oliver Love 2008 Aftelier Cassis Mexx XX by Mexx Mysterious Van Gils Tendenza Lulu Castagnette Lady Castagnette