Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Booster Lacoste dla mężczyzn

Booster Lacoste dla mężczyzn

Booster Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia Booster Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia Booster Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia Booster Lacoste dla mężczyzn Zdjęcia

Booster marki Lacoste to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Booster został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut, eukaliptus i mięta pieprzowa; nutami serca są bazylia, lawenda, galbanum, papryczka chili i gałka muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria, cedr i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Grejpfrut Eukaliptus Mięta pieprzowa

Bazylia Lawenda Galbanum Papryczka chili Gałka muszkatołowa

Wetyweria Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Booster by Lacoste.

Booster Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste Booster, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste Booster, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Booster marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Booster marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Davidoff Cool Water Frozen Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Creed Royal Ceylan Honore des Pres Honore`s Trip Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Tommy Hilfiger Tommy Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Tonatto Profumi Anena James Heeley Menthe Fraiche Roxana Illuminated Perfume Vespertina Norma Kamali Olive You Odin 02 Owari