Marki » L » szyprowe « Grupy

2000 Lacoste dla mężczyzn

2000 Lacoste dla mężczyzn

ziołowy

2000 marki Lacoste to szyprowe perfumy dla mężczyzn. 2000 został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są lawenda, grejpfrut, gruszka i kumaryna; nutami serca są imbir, kolendra i pieprz; nutami bazy są mech dębowy i ambra.

Lawenda Grejpfrut Gruszka Kumaryna

Imbir Kolendra Pieprz

Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2000 by Lacoste.

2000 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lacoste 2000, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lacoste 2000, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2000 marki Lacoste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2000 marki Lacoste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Shiseido Basala Penhaligon`s Quercus Jardin de France Chypre Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Ayala Moriel Rainforest Kiss Cosmetics Kiss Him CB I Hate Perfume Under the Arbor Caesars World Caesars Man Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Jean Patou Invitation Alviero Martini Urban Safari Man Pierre Cardin Cardin