Marki » L » kwiatowe « Grupy

Noblige Laboratorio Olfattivo dla kobiet i mężczyzn

Noblige Laboratorio Olfattivo dla kobiet i mężczyzn

Noblige Laboratorio Olfattivo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Noblige marki Laboratorio Olfattivo to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Noblige został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są ambrette (piżmo ambrowe), lawenda, irys i neroli; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka i białe piżmo.

Bergamotka Cytryna

Ambrette (piżmo ambrowe) Lawenda Irys Neroli

Wanilia Fasolka tonka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noblige by Laboratorio Olfattivo.

Noblige Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laboratorio Olfattivo Noblige, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laboratorio Olfattivo Noblige, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noblige marki Laboratorio Olfattivo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noblige marki Laboratorio Olfattivo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Christian Dior Dior Addict 2 Logomania Police Police Naked Pour Femme Giorgio Beverly Hills Giorgio Guerlain Lights Of Champs-Elysees Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Oilily Flowers Fragonard Freesia s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women April Aromatics Lindenblossom MOR Belladonna Novaya Zarya Landysh