Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Esvedra Laboratorio Olfattivo dla kobiet i mężczyzn

Esvedra Laboratorio Olfattivo dla kobiet i mężczyzn

Esvedra Laboratorio Olfattivo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Esvedra marki Laboratorio Olfattivo to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Esvedra został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, petitgrain, piżmo, kolendra i cytryna amalfi.

Wetyweria Petitgrain Piżmo Kolendra Cytryna Amalfi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esvedra by Laboratorio Olfattivo.

Esvedra Recenzje Perfum

gerda_w
gerda_w

Po testach, uznaliśmy ze znajomymi, że zapach ten (jak i każdy inny z tej firmy), to zdecydowanie UNISEKSY. Tak panowie, jak i panie doskonale się czuli w każdym z testowanych zapachów. A fakt, że na każdej skórze pachniały odrobinę inaczej sprawiał, że nabierały damskiego lub męskiego charakteru. Esvedra jest mocno świeża i "zielona", a do tego nieco gorzka, dzięki temu odróżnia się od świeżynek innych firm. Najmniej chyba wyczuwalny jest wetiwer. Jakoś tej ziemistości nie czułam, bo gorzka limonka i kolendra wiodą prym w całej kompozycji. Na zimę chyba niekoniecznie (ale to zależy od gustów), na lato będzie odświeżający.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laboratorio Olfattivo Esvedra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laboratorio Olfattivo Esvedra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esvedra marki Laboratorio Olfattivo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esvedra marki Laboratorio Olfattivo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Joop! What About Adam Aquolina Blue Sugar Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Etienne Aigner Aigner |man|2 Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Prada Infusion d`Homme Ulrich Lang Anvers Gucci Gucci by Gucci Sport DSH Perfumes Seven Molton Brown Bracing Silverbirch Best Company Best Company Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco