Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Esvedra Laboratorio Olfattivo dla kobiet i mężczyzn

Esvedra Laboratorio Olfattivo dla kobiet i mężczyzn

Esvedra Laboratorio Olfattivo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Esvedra marki Laboratorio Olfattivo to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Esvedra został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, petitgrain, piżmo, kolendra i cytryna amalfi.

Wetyweria Petitgrain Piżmo Kolendra Cytryna Amalfi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esvedra by Laboratorio Olfattivo.

Esvedra Recenzje Perfum

gerda_w
gerda_w

Po testach, uznaliśmy ze znajomymi, że zapach ten (jak i każdy inny z tej firmy), to zdecydowanie UNISEKSY. Tak panowie, jak i panie doskonale się czuli w każdym z testowanych zapachów. A fakt, że na każdej skórze pachniały odrobinę inaczej sprawiał, że nabierały damskiego lub męskiego charakteru. Esvedra jest mocno świeża i "zielona", a do tego nieco gorzka, dzięki temu odróżnia się od świeżynek innych firm. Najmniej chyba wyczuwalny jest wetiwer. Jakoś tej ziemistości nie czułam, bo gorzka limonka i kolendra wiodą prym w całej kompozycji. Na zimę chyba niekoniecznie (ale to zależy od gustów), na lato będzie odświeżający.

Esvedra by Laboratorio Olfattivo 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Laboratorio Olfattivo Esvedra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Laboratorio Olfattivo Esvedra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esvedra marki Laboratorio Olfattivo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esvedra marki Laboratorio Olfattivo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Avon Signature Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Gas Gas for Your Soul L`Erbolario Vetiver de la Reunion Jil Sander Jil Sander Man Absolute Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Norma Kamali Ceremony Akon Konvict Homme