Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

skórzany
mleczny
słony
Venezia Giardini Secreti La Via del Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Venezia Giardini Secreti marki La Via del Profumo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Venezia Giardini Secreti został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Dubrana. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, mleko, skóra i sól morska.

Jaśmin Mleko Skóra Sól morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Venezia Giardini Secreti by La Via del Profumo.

Venezia Giardini Secreti Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Via del Profumo Venezia Giardini Secreti, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Via del Profumo Venezia Giardini Secreti, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Venezia Giardini Secreti marki La Via del Profumo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Venezia Giardini Secreti marki La Via del Profumo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Panthere Les Copains Femme La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Mandarina Duck Scarlet Rain Alfred Sung Pure Moment Kat Von D Saint Tsi-La Organic Kesu M. Micallef Night Aoud Ulric de Varens Isa I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 Lulu Guinness Pink Pearls Vero Profumo rubj eau de parfum