Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

skórzany
mleczny
słony
Venezia Giardini Secreti La Via del Profumo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Venezia Giardini Secreti marki La Via del Profumo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Venezia Giardini Secreti został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Dubrana. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, mleko, skóra i sól morska.

Jaśmin Mleko Skóra Sól morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Venezia Giardini Secreti by La Via del Profumo.

Venezia Giardini Secreti Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Via del Profumo Venezia Giardini Secreti, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Via del Profumo Venezia Giardini Secreti, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Venezia Giardini Secreti marki La Via del Profumo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Venezia Giardini Secreti marki La Via del Profumo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Nahema Revlon Charlie Red Joop! Joop! Nuit d`Ete Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Parlux The Phantom of the Opera Profumum Roma Volo AZ 686 The Party The Garden Party Wistaria Loewe Gala Roja Dove Buzz Entertainment Bottled Christian Dior J`Adore L`Or Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie