Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Discover Me La Senza dla kobiet

Discover Me La Senza dla kobiet

Discover Me La Senza dla kobiet Zdjęcia Discover Me La Senza dla kobiet Zdjęcia

Discover Me marki La Senza to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Discover Me został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, mandarynka, róża, jeżyna i malina.

Jaśmin Mandarynka Róża Jeżyna Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Discover Me by La Senza.

Discover Me Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Senza Discover Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Senza Discover Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Discover Me marki La Senza. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Discover Me marki La Senza reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Escada Sexy Graffiti Avon Dreamlife Bouquet Givenchy Hot Couture White Collection Cathy Guetta Pink Power By Kilian Prelude to Love Harvey Prince Ageless Ella Mikao Yujin Floa Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Girard Bali Sunrise Melvita Rose - Raspberry