Marki » L » aromatyczno - wodne « Grupy

True by Woman La Rive dla kobiet i mężczyzn

True by Woman La Rive dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3

morski

True by Woman marki La Rive to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, True by Woman został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są nuty morskie, bergamotka i pieprz; nutami serca są irys, jaśmin, cedr, drzewo sandałowe i elemi; nutami bazy są wanilia, paczula, drzewo gwajakowe i ambra.

Nuty morskie Bergamotka Pieprz

Irys Jaśmin Cedr Drzewo sandałowe Elemi

Wanilia Paczula Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True by Woman by La Rive.

Reveal

True by Woman Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

True by woman stanowi wersję „Reveal dla ubogich”. Oczywiście nie ma co porównywać do oryginału, ale kto nie ma funduszy, może sobie takie psikadło zakupić - nikogo tutaj nie szkaluję, bo dawniej sama kupowałam tylko takie produkty. Zapach rzeczywiście trochę przypomina pierwowzór – zwłaszcza w końcowej fazie, ale ten tutaj niestety się nie rozwija. Trochę mnie to rozczarowało, bo spotkałam się już z zapachami La Rive, które o dziwo się rozwijały i były dosyć dobrze odwzorowane. Tutaj przeważa morze, sól i irys. Nie ma drażniącego otwarcia, które towarzyszy Revealowi. Jest cały czas tak samo. Przyjemnie, świeżo – ale poprawnie. Śmiało można brać jako przyjemniaczek do torebki. Uwaga – korek bardzo szybko się „rozchodzi”, w efekcie nie ma jak zamknąć flakonu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Rive True by Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Rive True by Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True by Woman marki La Rive. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True by Woman marki La Rive reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon City Rush for Her Lanvin Eclat d’Arpège Oriflame Eclat Weekend Calvin Klein Reveal Adidas Fruity Rhythm Versace Versace Woman Laura Biagiotti Venezia 2011 Avon Today Beyonce Heat Jean Paul Gaultier Classique Puma Jam Man Versace Versense Viktor&Rolf Flowerbomb Bvlgari Aqva Pour Homme Eon Productions James Bond 007 Quantum La Rive Essence Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Celine Dion Spring in Paris Fruttini Strawberry Starfruit Avon Elite Gentleman