Marki » L » aromatyczno - wodne « Grupy

True by Woman La Rive dla kobiet i mężczyzn

True by Woman La Rive dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

morski

True by Woman marki La Rive to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, True by Woman został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są nuty morskie, bergamotka i pieprz; nutami serca są irys, jaśmin, cedr, drzewo sandałowe i elemi; nutami bazy są wanilia, paczula, drzewo gwajakowe i ambra.

Nuty morskie Bergamotka Pieprz

Irys Jaśmin Cedr Drzewo sandałowe Elemi

Wanilia Paczula Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True by Woman by La Rive.

Reveal
Downtown

True by Woman Recenzje Perfum

True by Woman by La Rive 3.25 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Rive True by Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Rive True by Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True by Woman marki La Rive. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True by Woman marki La Rive reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Carolina Herrera Herrera Aqua Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua The Body Shop Oceanus Hollister HCO22 L`Erbolario Periplo Norma Kamali Beach Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 1 Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition Truefitt & Hill Clubman Bella Bellissima Perfect Man Alternative S-Perfume S-Perfume