Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Silver Rain La Prairie dla kobiet

Silver Rain La Prairie dla kobiet

Mam: 23 Miałem: 9 Chcę: 26 Ukochany zapach: 1

Silver Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia Silver Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia Silver Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia Silver Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia Silver Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia Silver Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia Silver Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia Silver Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia Silver Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia Silver Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia

Silver Rain marki La Prairie to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Silver Rain został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są kolendra, jeżyna, zielone jabłko, werbena cytrynowa, anyż i bergamotka; nutami serca są magnolia, Śliwka, jaśmin, czerwona róża, cukier, gardenia i tuberoza; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, agar (oud), wanilia, czerwone drzewo sandałowe, piżmo i heliotrop.

Kolendra Jeżyna Zielone Jabłko Werbena cytrynowa Anyż Bergamotka

Magnolia Śliwka Jaśmin Czerwona róża Cukier Gardenia Tuberoza

Fasolka tonka Paczula Agar (oud) Wanilia Czerwone drzewo sandałowe Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Rain by La Prairie.

Angel Aqua Chic 2013
Playing With The Devil

Silver Rain Recenzje Perfum

Blablabla123
Blablabla123

Zakochałam sie w tym zapachu 11 lat temu, w Polsce jeszcze nie był dostępny, w Anglii 50-tka kosztowała ok 70 funtów. Musiałam mieć! Jest cukrowo-paczulowo-jezynowo-jablkowo-heliotropowo. Jest kobiecy, ale z pazurem. Jest trwały , ale nie kiler. Oudu tu niewiele. Jest to fajny zapach, choć orient to dla mnie nie jest, raczej taki intensywny kwiatowo- słodki. Nic podobnie nie pachnie do silver rain, choć nie jest wybitnie charakterystyczny. Dla mnie jest dosc jednolity od początku do końca, głownie cukier, heliotrop i paczula. . Najgorsza wada- oblazacy ze srebrnej farby flakon! Najwieksza zaleta-genialna wersja zapachu z drobinkami !

marienmarien
marienmarien

Bardzo przyjemny, soczysty, seksowny, słodko-owocowy zapach. W otwarciu wyczuwam przede wszystkim jeżyny, jabłko, w późniejszej fazie śliwkę z cukrem (które wybrzmiewają sobie do końca). Róża z paczulą, jaśmin, piżmo też wyczuwalne . Składniki są bardzo dobrze zmieszane, zapach ładnie stapia się ze skórą i jednocześnie od czasu do czasu wibruje, orzeźwia (werbena, jabłko, bergamotka?). Oudu nie wyczuwam, chociaż drzewne nuty delikatnie podbudowują Silver Rain. Komfortowo się go nosi i zaliczyłabym go do kategorii "poprawiaczy" nastroju. Jednak według mnie w ogóle nie jest podobny do chopardowskiego Wisha. Projekcja do 6 godzin dość duża, potem maleje. Trwałość znakomita - spokojnie 10h. Do tego zapachu pasują mi jeszcze przymiotniki - lekki, radosny, świeży. Mam jednak wrażenie, że to zamierzony efekt natchnienia twórcy, jego solidnej roboty oraz dobrych jakościowo składników.

Majka16
Majka16

Wacham i wacham i ani ciut nie mogę znaleźć podobieństwa do Wish Choparda o którym piszą moje poprzedniczki. Na mnie otwiera się świeżoscia owoców a następnie róża z drzewem sandalowym i pizmem otulaja i trwają, przebija się śliwka i paczula. Zapach o zadowalające mnie trwałości ok.10 godzin i bardzo dobrej projekcji. Flakonik elegancki i wygodny w użyciu.
Edit. Po użyciu mleczka do ciała, które nie tylko pogłębia zapach ale i nawilża, trwałość i projekcja jest fantastyczna.

Rozterka
Rozterka

Piękny srebrny flakon i nazwa są zwodnicze :)
Słodycz pękających od dojrzałości owoców w otoczeniu kwitnących kwiatów z orientalną nutą , nie kojarzy się z chłodem flakonu. Słodycz jest tu szlachetna,naturalna , owocowa , chcociaz w składzie jest podany biały cukier.
Nuty cytrusowe i świeżośc zielonego jabłka sprawiaja ,że słodycz nie jest mdła.
Te owocowe nuty osadzone na bazie bobu tonka , drzewa sanadłowego mają niezwykłą miękkośc i gładkośc, są bardzo kobiece, szlachetne i mega trwałe. Nie wyczuwam wprost oudu ale myślę ,że on odpowiada za trwałosc zapachu .
Wszystko świetnie zmiksowane, wyczuwam jednak ukochaną śliwkę , jabłko i rożę. Zapach w ciepłych miesiącach delikatnie sie pudrzy,może to róża , chcociaz mam wrażenie ze to ylang ylang, jednak w składzie go nie ma.

Kocham ten zapach, od lat nieustannie mam go w kolekcji. Świetna projekcja, trwałośc i wydajnośc. Jeden psik wystarcza na cały dzień .
Dla nadwrażliwców może byc migrenogenny.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Silver Rain jest urzekajacym zapachem, uwodzicielskim, ponadczasowym...
Pachnie nieco podobnie do Wish marki Chopard i tylko to powstrzymuje mnie od zakupu duzej 50-tki Silver Rain.
Cena jest nieprzywoicie wysoka i choc zgodze sie, ze zapach pachnie arystokratycznie oraz ma swietna moc i trwalosc - to kwota rzedu 500 zlotych polskich za male 50ml zdaje sie byc nieco przesadzona.
Silver Rain jest orientalnym zapachem, ktory nie dusi ani przez chwile. Wlasciwie jest on na pograniczu orientu i swiezej orientalnej wanilii. Bedzie doskonalym dodtakiem do wyjsciowego stroju; do teatru lub elegancka kolacje
Nie kupie duzej butelki, bo nie jestem w stanie usprawiedliwic tego zakupu - ma juz zapach ktory pachnie jak siostra blizniaczka (Wish) i gdy skropie obydwa nadgarstki Wish i Silver Rain, po 15 minutach ciezko mi jest powiedziec na ktorym nadgarstku siedzi ktory z tych dwoch zapachow.
Butelka sliczna.
Polecam sprobowac go na przemian z Wish'em.
Wish kosztuje 5 razy mniej a posiada te sama moc i trwalosc.

Silver Rain by La Prairie 4.00 out of 5 based on 45 ratings and 5 user reviews

145.00 USD
145.00 USD
StrawberryNET.com
572.00 USD
La Prairie White Caviar Luxuries Set Cream 50ml Serum 5ml Eye Serum 3ml Cream 10 ml Silver Rain Eau De Parfum 2ml 5pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Prairie Silver Rain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Prairie Silver Rain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Rain marki La Prairie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Rain marki La Prairie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torrente L`Or de Torrente La Prairie Midnight Rain Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Innocent Montale Intense Cafe Cartier Le Baiser Du Dragon Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Samsara Eau de Parfum Christian Dior Dune Laura Biagiotti Roma Lolita Lempicka Si Lolita Oriflame M by Marcel Marongiu Guerlain Shalimar Christian Dior Dior Addict Hermes Elixir des Merveilles Estée Lauder Sensuous Christian Dior Miss Dior Cherie Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Jean Paul Gaultier Classique Guerlain La Petite Robe Noir