Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Midnight Rain La Prairie dla kobiet

Midnight Rain La Prairie dla kobiet

Mam: 19 Miałem: 18 Chcę: 31 Ukochany zapach: 1

Midnight Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia Midnight Rain La Prairie dla kobiet Zdjęcia

Midnight Rain marki La Prairie to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Midnight Rain został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są frezja, gujawa, mandarynka i granat; nutami serca są lilia, kwiat wanilii, kwiat śliwy i hyzop; nutami bazy są piżmo, paczula, wetyweria i drzewo kaszmirowe.

Frezja Gujawa Mandarynka Granat

Lilia Kwiat wanilii Kwiat śliwy Hyzop

Piżmo Paczula Wetyweria Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Rain by La Prairie.

Midnight Rain Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Mam widocznie inne odczucia od inych recenzujących- bo Midnight Rain to dla mnie przepiękny, radosny, letni zapach. Od pierwszego niuchnięcia przepadłam. Dla mnie to zapach egzotycznego ogrodu, pełnego soczystych owoców kuszących przechodniów i oszałamiająco pachnących kwiatów, które wystrzeliwują spomiędzy drzew. Zaczyna się bardzo owocowo- akordami owocu granatu i gujawy, by stopniowo ustąpić miejsca kwiatom- przecudnej frezji i kwiatom śliwy.
Jednocześnie, są to perfumy o świetnej trwałości i projekcji, czym różnią się od sporej części moich letnich zapachów. Każdorazowo zapach wprawia mnie w świetny humor, a najbardziej lubię go użwać w letnie wieczory, kiedy nie jest już zbyt gorąco, jednak temperatury wciąż są przyjazne letnim sukienkom i odkrytym ramionom.

Majka16
Majka16

Mroczna siostra Silver Rain jest wg.mnie od niej odrobinę "brzydsza" ,hmm... A może piękna inaczej, zapach ciekawy, jak dla mnie zbyt słodkawy - nadmiar kwiatu wanilii, brak mi w nim dominacji pizma i paczuli. Bardzo krótko, tuż po aplikacji wyczuwam odrobinę gorzkosc owoców a w pózniejszej fazie przebija sie kwiat śliwy. Nie uwaźam tego zapachu za wieczorowy, bardziej pasuje mi Silver Rain. Trwałość ok. 7-8 godzin, projekcja zadowalająca. Midnight Rain i Silver Rain to jak diabeł i anioł, pozostanę wierna aniołowi jednak z diabłem też będę czasami "flirtować" :) .... flakonik przez te brokaciki troszkę kiczowaty

Arsonist
Arsonist

Jakiś czas temu, podczas wizyty w perfumerii, moją uwagę przykuł niezwykle oryginalny flakon w kształcie kropli. Midnight Rain - przeczytałam. Rzeczywiście - iskrzący brokat na czarnym tle przywodził na myśl niezliczone kropelki deszczu lśniące na oknie w deszczową noc. Oczy już zapłonęły mi ciekawością, ale wciąż sceptycznie spryskałam blotter - w końcu nawet najpiękniejszy flakon nie gwarantuje, że zawartość jest równie dobra. Powąchałam i już wiedziałam... TEN ZAPACH MUSI BYĆ MÓJ. Przez kilka tygodni krążyłam wokół buteleczki nocnego deszczu i tylko zastanawiałam się, z jakiej okazji sprawić sobie tak drogi prezent. Kiedy w sieci wypatrzyłam tester w bardzo okazyjnej cenie, dwa dni później miałam go już w rękach.

Jaki jest Midnight Rain? Przede wszystkim bardzo nocny, oczywiście. Ale nie jest to noc spędzona na imprezie, randce czy innym spotkaniu towarzyskim. To jesienna deszczowa noc, przez którą gna się samotnie samochodem, a w kałużach na pustych ulicach odbijają się światła miasta. Albo zimowa mroźna noc, gdy wszelkie życie zamiera, a świat ogarnia taka cisza, że niemal słychać opadające płatki śniegu. Midnight Rain to perfumy na zimną porę, ale bynajmniej nie dlatego, że są otulające czy rozgrzewające. Nie. Są właśnie chłodne i zdystansowane. Nie chronią przed nocą i chłodem, ale pozwalają się w nie wtopić, zasmakować ich tajemnicy.

Na pierwszy plan wybijają się nuty owocowe - granat, guajawa i swojski kwiat śliwy. Mroczny wydźwięk Midnight Rain zawdzięcza odrobince paczuli, a kwiatową słodycz przełamującą zbytnią owocowość - kwiatowi wanilii. Doskonała trwałość i projekcja. Polecam szczególnie osobom, które szukają dla siebie perfum na zimę, a nie czują się dobrze w ciężkich kadzidłach i orientach. Klimatyczny zapach i w dodatku oryginalny - trudno go pomylić z czymkolwiek innym.

Midnight Rain by La Prairie 4.04 out of 5 based on 32 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Prairie Midnight Rain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Prairie Midnight Rain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Rain marki La Prairie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Rain marki La Prairie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Silver Rain Estée Lauder Sensuous Noir ScentStory 24 Gold Serge Lutens Ambre Sultan Montale Intense Cafe Torrente L`Or de Torrente Kenzo Kenzo Amour Giorgio Armani Emporio Armani Lei Donna Karan DKNY Delicious Night Thierry Mugler Innocent Kenzo Le Monde Est Beau Thierry Mugler Alien Essence Absolue Gucci Gucci Rush Prada Prada Candy L`Artisan Parfumeur Tea for Two Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Christian Dior Dior Addict Hermes Un Jardin Sur Le Nil Marc Jacobs Lola Lubin Idole Eau de Parfum