Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Life Threads Ruby La Prairie dla kobiet

Life Threads Ruby La Prairie dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 4
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Miałem: 2

główne akordy
białe kwiaty
drzewny
ciepły korzenny
żółtych kwiatów
słodki
Zdjęcia
Life Threads Ruby La Prairie dla kobiet Zdjęcia

Life Threads Ruby marki La Prairie to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Life Threads Ruby został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka i lilia; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, róża i szafran; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Lilia

Środkowe Nuty
Jaśmin Ylang-ylang Róża Szafran

Dolne Nuty
Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 2
 
bardzo duża 1
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 1
 
duża 1
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Threads Ruby by La Prairie.

Ten zapach przypomina mi...  

Life Threads Ruby Recenzje Perfum

Alarte
Alarte

Żona dostała ten zapach w prezencie przez pomyłkę, bo ofiarodawca (nie ja!) pomylił butelki tej serii. Faktycznie, trzeba trochę uważać, bo dla niewprawnego oka są one niezwykle podobne.
Wypróbowaliśmy i wrażenie mamy takie samo - ten zapach jest jakby mocno pudrową wersją Jaipur Boucherona. Ruby jest wyraźnie słodki, ale w taki naturalny sposób, choć na początku, tylko przez chwilę na szczęście, jest nawet trochę landrynkowaty. Jego słodycz nie jest przyduszająca, a w miarę jak słabnie (bardzo powoli przez około 10 godzin), nie zmienia się w jakiegoś śmierdziela, co zdarza się czasem niestety nawet zapachom topowych marek.
Żona przekazała od razu Ruby mojej mamie, której akurat Jaipur się kończy - sama uznała, że dla niej (nie ma jeszcze 30-tki) Ruby jest zapachem zbyt poważnym, trochę za ciężkim i zbyt tradycyjnym.
Według mnie, Ruby jest perfumem bardzo eleganckim, takim raczej na popołudniowe i wieczorowe okazje, ale faktycznie pasującym lepiej paniom 35+, a nawet 40+. Moja mama jest z niego zadowolona, ale też mówi, że przez tę mocną pudrowość Ruby jest cięższy od Jaipur, choć podobieństwo w odbiorze tych zapachów jest duże.
Projekcja trochę powyżej przeciętnej; trwałość duża.

Jul
27
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Life Threads Ruby by La Prairie 1.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Prairie Life Threads Ruby, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Prairie Life Threads Ruby, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Threads Ruby marki La Prairie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Threads Ruby marki La Prairie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - kwiatowe
Miss Sixty Miss Sixty Elixir Christina Aguilera Christina Aguilera Judith Leiber Leiber Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Robert Piguet Baghari 2006 Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Boadicea the Victorious Divine Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Otto Kern Egoluxe Feminin Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires John Mac Steed Lady Mac Steed Rose

Popularne marki i zapachy: