Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Life Threads Ruby La Prairie dla kobiet

Miałem: 2

żółtych kwiatów
Life Threads Ruby La Prairie dla kobiet Zdjęcia

Life Threads Ruby marki La Prairie to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Life Threads Ruby został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka i lilia; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, róża i szafran; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Lilia

Jaśmin Ylang-ylang Róża Szafran

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Threads Ruby by La Prairie.

Life Threads Ruby Recenzje Perfum

Alarte
Alarte

Żona dostała ten zapach w prezencie przez pomyłkę, bo ofiarodawca (nie ja!) pomylił butelki tej serii. Faktycznie, trzeba trochę uważać, bo dla niewprawnego oka są one niezwykle podobne.
Wypróbowaliśmy i wrażenie mamy takie samo - ten zapach jest jakby mocno pudrową wersją Jaipur Boucherona. Ruby jest wyraźnie słodki, ale w taki naturalny sposób, choć na początku, tylko przez chwilę na szczęście, jest nawet trochę landrynkowaty. Jego słodycz nie jest przyduszająca, a w miarę jak słabnie (bardzo powoli przez około 10 godzin), nie zmienia się w jakiegoś śmierdziela, co zdarza się czasem niestety nawet zapachom topowych marek.
Żona przekazała od razu Ruby mojej mamie, której akurat Jaipur się kończy - sama uznała, że dla niej (nie ma jeszcze 30-tki) Ruby jest zapachem zbyt poważnym, trochę za ciężkim i zbyt tradycyjnym.
Według mnie, Ruby jest perfumem bardzo eleganckim, takim raczej na popołudniowe i wieczorowe okazje, ale faktycznie pasującym lepiej paniom 35+, a nawet 40+. Moja mama jest z niego zadowolona, ale też mówi, że przez tę mocną pudrowość Ruby jest cięższy od Jaipur, choć podobieństwo w odbiorze tych zapachów jest duże.
Projekcja trochę powyżej przeciętnej; trwałość duża.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Prairie Life Threads Ruby, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Prairie Life Threads Ruby, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Threads Ruby marki La Prairie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Threads Ruby marki La Prairie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Revlon Charlie Red Emanuel Ungaro Desnuda E. Coudray Esperys Schiaparelli Shocking essence Secret Love Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Divine L`etre Aime Femme Chopard Brilliant Wish Penhaligon`s Orange Blossom