Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet

Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet

Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet Filmy Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet Filmy
Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet Zdjęcia Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet Zdjęcia

Life Threads Platinum marki La Prairie to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Life Threads Platinum został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są galbanum, liść fiołka i Śliwka; nutami serca są irys, jaśmin, kardamon, róża i skóra; nutami bazy są wetyweria, francuskie labdanum, paczula, mech dębowy i ambra.

Galbanum Liść fiołka Śliwka

Irys Jaśmin Kardamon Róża Skóra

Wetyweria Francuskie labdanum Paczula mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Threads Platinum by La Prairie.

Life Threads Platinum Recenzje Perfum

Life Threads Platinum by La Prairie 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Prairie Life Threads Platinum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Prairie Life Threads Platinum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Threads Platinum marki La Prairie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Threads Platinum marki La Prairie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Estée Lauder Knowing Sisley Eau de Campagne Sean John Unforgivable Women Black Il Profvmo Coquelicot Lotto Gravity Power for Women Nina Ricci Ricci Ricci Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Avon U by Ungaro Fever Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Taylor of London Delicate Freesia Alviero Martini Urban Safari Woman