Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet

Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet

Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet Filmy Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet Filmy
Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet Zdjęcia Life Threads Platinum La Prairie dla kobiet Zdjęcia

Life Threads Platinum marki La Prairie to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Life Threads Platinum został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są galbanum, liść fiołka i Śliwka; nutami serca są irys, jaśmin, kardamon, róża i skóra; nutami bazy są wetyweria, francuskie labdanum, paczula, mech dębowy i ambra.

Galbanum Liść fiołka Śliwka

Irys Jaśmin Kardamon Róża Skóra

Wetyweria Francuskie labdanum Paczula mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Threads Platinum by La Prairie.

Life Threads Platinum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Prairie Life Threads Platinum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Prairie Life Threads Platinum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Threads Platinum marki La Prairie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Threads Platinum marki La Prairie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Miss Dior Yohji Yamamoto Yohji Essential Memo Lalibela Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Estée Lauder Aliage Versace Gianni Versace Molinard Une Histoire de Chypre Creed Feuille Verte Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Thymes Goldleaf O Boticario Sensuelle Essence MOR Peony Flower