Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Life Threads Gold La Prairie dla kobiet

Life Threads Gold La Prairie dla kobiet

Mam: 10 Miałem: 7 Chcę: 12 Ukochany zapach: 1

Life Threads Gold La Prairie dla kobiet Filmy Life Threads Gold La Prairie dla kobiet Filmy
Life Threads Gold La Prairie dla kobiet Zdjęcia Life Threads Gold La Prairie dla kobiet Zdjęcia

Life Threads Gold marki La Prairie to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Life Threads Gold został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są goździk (przyprawa), tangeryna i Śliwka; nutami serca są ylang-ylang, kolendra, cynamon, róża, konwalia i pieprz; nutami bazy są wanilia, mirra, piżmo i Żywice.

Goździk (przyprawa) Tangeryna Śliwka

Ylang-ylang Kolendra Cynamon Róża Konwalia Pieprz

Wanilia Mirra Piżmo Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Threads Gold by La Prairie.

Poison
Jil Sander Bath and Beauty

Life Threads Gold Recenzje Perfum

MaJa007
MaJa007

Zapach z serii"na bogato"-iscie krolewski przepych z przyprawami,zywicami i kwiatami.Od razu na wejsciu wyczuwam niemalze wszystkie skladniki-po uderzeniu gozdzika i sliwki,nie trzeba dlugo czekac na cynamon,kolendre,wanilie i zywice.Zapach ciezki ,esencjonalny,ogoniasty-jak juz kilka osob wspomnialo stara szkola perfumiarstwa.Dla mnie jeden z najlepszych orientow jakie dane bylo mi pozbac do tej pory.

Blablabla123
Blablabla123

Stara szkoła perfumiarstwa, początki 20-ego wieku przeniesione do 21-ego wieku. Wyraźny gozdzik(ale kwiat, nie przyprawa) i ylang-ylang,mulące pudrowo-kwiatowe nuty. Wyraźna śliwka. Takie połączenie Boudoir Vivienne westwood i Poison Diora. Troche mnie , która uwielbiam Silver rain ,rozczarował ten zapach. Jedyne słowo, ktore przychodzi mi do głowy to-staroświecki! Ma taka kwiatowa soczystość jak Eden cacharel, ale kończy sie nuta żywiczną. Jest bardzo trwały i mocny, ale dla mnie męczący. Nawet mysle, ze dla większości nosów bedzie męczący. Ja musiałam umyć nadgarstek,a po opiniach kupiłabym w ciemno! Kto kocha Boudoir-pokocha Life Threads gold!

Pozzzziomka
Pozzzziomka

To mój najukochańszy zapach tej marki i ogólnie 1 z największych zaskoczeń mainstreamowych, duże zaskoczenie (ogromnie miłe).
Szybko po poznaniu musiałam mieć flakon, wtedy był plan zejścia do 11 flakonów, te zejścia wiecznie nierealne, ale ja się oczywiście łudzę, że perfumoholizm nie wygra z zdrowym rozsądkiem, a to ciągle uzależnienie bawi się ze mną i wodzi mnie za nos.
Wtedy chciałam zejść nie do 10, ale do 11, bo 11tka to moja ulubiona liczba i jest dla mnie bardziej doskonała niż 10 czy 12. Zejść się nie udało, ale umiejscowienie Golda w samej czołówce, na zawsze - to jest niezaprzeczalne.
To tak genialny orient, nietuzinkowy jak El Cielo sobre la Plaza de Oriente.
1sze skojarzenie po psiknięciu nim przedramienia - złoto, płynne złoto, biżuteryjny zapach - nie wiem co to sprawia, ale ten zapach wysokogatunkowej biżuterii jest nieodłączny, w tym po tych wszystkich latach.
Jest bogato składnikowo i doznaniowo, słoneczny orient pełen pasji i tak wielu emocjo.
Jest ciepło, rozgrzanie, ale co ciekawe nie zabija mnie latem, latem go też poznałam i wydał mi się czymś najbardziej zaskakującym w D., czymś co rozwijając zaskakiwało jeszcze bardziej.
Nawet nie chcę rozkładać tego zapachu na czynniki 1sze, bo dla mnie jest doskonałą mieszanką i krzywdą byłoby rozkładanie go na te czynniki.
Na myśl czasem przywodzi Indie, kadzidełka, ta faza mi już się tak nie przypasowuje, ale najcudowniejsza w tym zapachu jest baza.
Nie ma piękniejszej bazy niż ta z Gold, kocham ten zapach za bazę, dla tego, co po wszelkich ewolucjach zapachu pozostaje na mojej skórze, zawsze będę odurzona i uzależniona od niego. Wersja Sheer jest wręcz identyczna, ale ciut mniej mocna i owa obłędna baza jest szybciej.
Zapach kocham za całokształt, za bogactwo, ale jednocześnie odpowiedni umiar, za emocje, za szczęście, które daje tym, że jest. Pokazuje, że świat perfum na zawsze będzie w moim sercu, zachwyca - zdumiewa fakt, że marka ukierunkowana na coś innego stworzyła 1 z najgenialniejszych zapachów, jakie poznałam. 1 z najgenialniejszych złotych zapachów, bogatych, orientów niebanalnych.
Najbardziej biżuteryjny zapach jaki poznałam i nigdy nie zapomnę emocji, jakie poczułam przy 1szym zetknięciu z tym zapachem, ogrom tak wielu emocji, moc - nosząc ten zapach, nie ma rzeczy niemożliwych. Szkoda, że inne zapachy np Midnight Rain już tak rozczarowują.
Wg mnie zupełnie inna bajka, inny klimat niż Poison, nie widzę nawet 1% podobieństwa.
Zapach jest bogaty od żywic i to one tworzą genialną bazę, wysłodzenie wanilią i mirrą jest subtelne i tworzy obłoczek, nie ma ostrej tandetnej wanilii, która jest non stop w bazach. A ja bardziej od wanilii nie znoszę sztucznej wanilii.
Gold to majstersztyk.
Muszę jeszcze dodać, że znacząca rola ujmującej mandarynki :)

Barzo udany zapach .przypomina mi Poisona Diora bo wyrażnie czuć śliwkę i żywice.Jednak według mnie jest ładniejszy,tak kremowo układa się na skórze i trwałość ma większą.Gożdzik zaostrza śliwkę a ylang-ylang dosładza.Dobra propozycja na zimę o bardzo dobrej projekcji i trwałości.Niestety mało dostępny i drogi.

Zebra35
Zebra35

Moje pozytywne zaskoczenie na współczesnym rynku perfumeryjnym. Sprezentowano mi niedawno 50ml i mimo wysokiej pozycji marki na rynku kosmetycznym fajerwerków zapachowych nie oczekiwałam. W końcu zapachy nie są specjalizacją marki La Prairie. I zostałam zaskoczona. Objawił mi się współczesny zapach o staromodnym charakterze. Kobiecy, zmysłowy, przykuwający uwagę. Jak dla mnie jeden z lepszych zapachów jakie pojawiły się na rynku po 2000 roku.Dla mnie zapach raczej orientalno-kwiatowo-przyprawowy. Konwalię i różę czuje się tu wyraźnie, choć nie są to niewinne i romantyczne kwiaty a raczej ich odurzający koncentrat. Zapach nie jest słodki bo dość szybko dochodzą do głosu przyprawy, które powodują, że zapach staje się ciężkawy i zmysłowy. Myslę, że jest to propozycja dla miłosniczek odurzających orientalno-kwiatowych woni z lat 80-tych i 90-tych. Nie podejrzewałam takiej marki o taką intensywność, charakterystyczną raczej dla marek amerykańskich. Wreszcie znalazłam współczesny zapach w stylu, jaki preferuję. Na pewno nie jest dla młodych dziewczyn - raczej po 30-ce. Idealny na popołudnie i wieczór. Projekcja - duża. Trwałość edp - do 5 godz. Butelka można rzec "wytworna".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Prairie Life Threads Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Prairie Life Threads Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Threads Gold marki La Prairie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Threads Gold marki La Prairie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Black Orchid Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Poison La Prairie Silver Rain Estée Lauder Sensuous Noir The Different Company Sublime Balkiss Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Juliette Has A Gun Lady Vengeance Gucci Gucci Eau de Parfum Guerlain Shalimar Sisley Soir de Lune Guerlain Terracotta Le Parfum Montale Intense Cafe Bottega Veneta Bottega Veneta Fendi Fendi Theorema M. Micallef Royal Muska Tom Ford Tobacco Vanille Ginestet Botrytis Diptyque 34 boulevard Saint Germain Cacharel LouLou