Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Shiny Creation La Perla dla kobiet

Shiny Creation La Perla dla kobiet

Shiny Creation La Perla dla kobiet Zdjęcia Shiny Creation La Perla dla kobiet Zdjęcia

Shiny Creation marki La Perla to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, jaśmin, konwalia, róża, narcyz i Żywice.

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Jaśmin Konwalia Róża Narcyz Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shiny Creation by La Perla.

Shiny Creation Recenzje Perfum

Rozterka
Rozterka

Zapach który zachwycił mnie od pierwszego niuchnięcia. Ciepły, pudrowy, kremowy, słodki,różano-jaśminowy.

Wyczuwalna posypana cukrem pudrem roża, nie ta ciemna dostojna tylko taka jasnorózowa , rozkwitła o poranku związana w bukiet z jasminem, calośc podbita drzewem sandałowym.
Przy małej aplikacji delikatna i romantyczna , przy większej dosyc męcząca.

Zapach raczej jednostajny, bardzo ładny, elegancki ale z uwagi na znaczną pudrowośc wcale nie taki łatwy do noszenia.
Kupiłam od razu dwa flakoniki w czasie kiedy miał niską cenę. Jednak udało mi się zużyc tylko jeden :)

Shiny Creation by La Perla 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla Shiny Creation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla Shiny Creation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shiny Creation marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shiny Creation marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Jennifer Lopez Sunkissed Glow Prescriptives Calyx Sheer Exhilaration Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Ella Mikao Yujin Aftelier Fig Gres Caline Blooming Moments Cofinluxe Watt Red Ebba Los Angeles Miss Fabienne Mary-Kate and Ashley Olsen One Bath and Body Works Sweet Pea Forever