Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Peony Blossom La Perla dla kobiet

Peony Blossom La Perla dla kobiet

Peony Blossom La Perla dla kobiet Zdjęcia Peony Blossom La Perla dla kobiet Zdjęcia Peony Blossom La Perla dla kobiet Zdjęcia

Peony Blossom marki La Perla to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Peony Blossom został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Nutami głowy są czarna porzeczka, gruszka, biała brzoskwinia i kwiat pomarańczy; nutami serca są piwonia, jaśmin i fiołek; nutami bazy są paczula, piżmo i wanilia.

Czarna porzeczka Gruszka Biała brzoskwinia Kwiat pomarańczy

Piwonia Jaśmin Fiołek

Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peony Blossom by La Perla.

Peony Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla Peony Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla Peony Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peony Blossom marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peony Blossom marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Rochas Desir Pour Femme Rochas Reflets d'Eau de Rochas Les Copains Papillon Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Jean Patou Un Amour de Patou Adidas Pure Lightness Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Mistral Grapefruit Red Currant So...? So...? Shop until u drop Cofinluxe Watt Pink Oriflame The Babes Passion Berry