Marki » L » szyprowe « Grupy

Parfum Prive La Perla dla kobiet

Parfum Prive La Perla dla kobiet

żółtych kwiatów
Parfum Prive La Perla dla kobiet Zdjęcia

Parfum Prive marki La Perla to szyprowe perfumy dla kobiet. Parfum Prive został wydany w 1997 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak klementynka, magnolia, drzewo sandałowe, piżmo, orchidea, frezja, osmantus, owoc dzikiej róży, wetyweria i ylang-ylang.

Klementynka Magnolia Drzewo sandałowe Piżmo Orchidea Frezja Osmantus Owoc dzikiej róży Wetyweria Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum Prive by La Perla.

Parfum Prive Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla Parfum Prive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla Parfum Prive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum Prive marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum Prive marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Courreges Eau de Courreges Tom Ford Noir de Noir Serge Lutens Muscs Koublai Khan Ormonde Jayne Ormonde Woman Guerlain Derby Paloma Picasso Mon Parfum Le Jardin Retrouve Pour Homme Jacques Bogart One Man Show JoAnne Bassett Rich Leather Creed Vintage Tabarome Jean Patou Invitation Jeanne Arthes Shanghai Night