Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Languid Vanilla La Perla dla kobiet

Languid Vanilla La Perla dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

Languid Vanilla marki La Perla to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Languid Vanilla został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, wanilia i pralina.

Piżmo Jaśmin Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Languid Vanilla by La Perla.

Vanille

Languid Vanilla Recenzje Perfum

hasi
hasi

To make a long story short: na mnie pachnie identycznie jak wanilia z Yves Rocher tylko trwałość lepsza.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla Languid Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla Languid Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Languid Vanilla marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Languid Vanilla marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Summer Flash Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique Vanille Pitahaya Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Comptoir Sud Pacifique Matin Calin Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Laurence Dumont Vanille Bourbon Montale Chypre Vanille Beyonce Heat Ultimate Elixir Jessica Simpson Taste Ulric de Varens Miss Varens Ulric de Varens Ciel