Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

La Perla La Perla dla kobiet

La Perla La Perla dla kobiet

La Perla La Perla dla kobiet Zdjęcia La Perla La Perla dla kobiet Zdjęcia La Perla La Perla dla kobiet Zdjęcia

La Perla marki La Perla to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. La Perla został wydany w 1987 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są goździk (roślina), mandarynka, frezja, osmantus, bergamotka i cytryna; nutami serca są ylang-ylang, miód, kolendra, pieprz, korzeń irysa, jaśmin, konwalia, róża i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, benzoes, mech dębowy, wetyweria i kadzidło.

Goździk (roślina) Mandarynka Frezja Osmantus Bergamotka Cytryna

Ylang-ylang Miód Kolendra Pieprz Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Benzoes Mech dębowy Wetyweria Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Perla by La Perla.

Paloma Picasso
Explosive
Aromatics Elixir
Byc Moze...Tokyo

La Perla Recenzje Perfum

agusia12321
agusia12321

Odpychają, przyciągają i tak przez cały czas ich trwania na skórze.
Tak krótko i na temat mogę określić moje wrażenia po aplikacji tych perfum.
Szypr pełną gębą, bo czuję tu wszechobecny mech złagodzony milusim miodkiem;
i paczulę ocieploną ambrą;
jak i kadzidło osłodzone ylang-ylang.
Trwałość i projekcja przeciętne.

amanda
amanda

Tak , zgodzę się z opinią , że to piękny szypr.
Kiedyś nie znosiłam szyprów czy aldehydów ,dopiero Fragrantica a konkretnie wymiany dały mi możliwość na bliższe i spokojne zapoznanie się w domowym zaciszu z tą zapewnie niełatwą kategorią.
Ciężko mi takie bogato składnikowo kompozycje rozbierać na poszczególne nuty i fazy , ale ogólnie to kwiatowo ziołowo nektarowy zapach.
Zapach ziołowych nalewek intensywny i ostry , z nad którego dochodzi różano gozdzikowa nuta , która powleka kwiatowym aromatem nalewkową intensywność i zdecydowanie ją ociepla.
Z każdą chwilą coraz bardziej układa kwietne wzory na skórze, pozostawiając w cieniu ylang ylang, korzeń irysa , mech dębowy,wetywerię .
Nektar cały czas zapach ociepla i osładza a przede wszystkim jego początkowy zmasowany ziółkowy atak. .
Ja mam odlewkę wersji edt , podoba mi się ten rodzaj szypru- jest wyczuwalny , ale ma granicę swego panowania , której nie przekracza i pozwala się w niezmąconym spokoju doceniać jego lżejszą odmianę.

Marzenlop
Marzenlop

Mam wodę perfumowaną.Zapach mocny na początku trochę duszący.Raczej na wieczorne wyjście,nie zachwyca,trwałość średnia.

gardenia
gardenia

Piękny szypr.Szczypie na początku w nos swoją bergamotkowo-ziołową siłą,ale po czasie rozwijają się kwiaty,lekko podsuszone i baaardzo harmonijnie wymieszane,tak,że trudno poznać poszczególe egzemplarze,ale jak to w szyprach,dostojna dojrzała róża,troszkę jaśminu i konwalii da się wyczuć.
Warto odczekać,zapach rozwija się i żyje na skórze,przeistaczając się na koniec w świeżą bergamotkową mydlano-kwiatowo-ziołową kompozycję z nutami białego i czarnego pieprzu.
Zapach po reformulacji nie stracił wdzięku,ma klasę,wyjątkową trwałość i ten niepowtarzalny i cudowny,jak dla mnie -urok vintage.
Naprawdę polecam,uwaga,EDT rózni się od EDP,która jest bardziej ciepła,miękka,delikatna i skórzano-kremowa.

Zakupowe okazje

26.53 USD
La Perla La Perla Eau De Parfum tester for women 2.7 oz
La Perla La Perla Eau De Parfum tester for women 2.7 oz
29.69 USD
La Perla Perfume by La Perla, 2.7 oz Eau De Parfum Spray New Packaging Tester for Women
29.99 USD
La Perla by La Perla Eau de Parfum Spray 2.7 oz Tester New Packaging for Women
La Perla by La Perla Eau de Parfum Spray 2.7 oz Tester New Packaging for Women
33.29 USD
La Perla Perfume by La Perla, 2.7 oz Eau De Toilette Spray New Packaging for Women
33.99 USD
La Perla by La Perla EDT Spray 2.7 oz New Packaging Tester for Women
La Perla by La Perla EDT Spray 2.7 oz New Packaging Tester for Women
35.99 USD
La Perla Perfume by La Perla, 2.7 oz Eau De Parfum Spray New Packaging for Women
Beautyspin.com
Eau De Toilette 2.5oz
45.50 USD
La Perla Grigio Perla Touch Sport Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
La Perla Grigio Perla Touch Sport Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla La Perla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla La Perla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Perla marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Perla marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Aromatics Elixir Yves Saint Laurent Opium Lanvin Arpege Molinard Habanita Hermes 24 Faubourg Estée Lauder Youth-Dew Pierre Balmain Balmain de Balmain Lancome Magie Noire Pierre Balmain Ambre Gris Estée Lauder Cinnabar Yardley Chique Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain Shalimar Fendi Fendi Theorema Laura Biagiotti Roma Paloma Picasso Paloma Picasso Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Hermes L’Ambre des Merveilles Guerlain Mitsouko Eau de Toilette John Galliano John Galliano