Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Just Precious La Perla dla kobiet

Just Precious La Perla dla kobiet

żółtych kwiatów
Just Precious La Perla dla kobiet Filmy
Just Precious La Perla dla kobiet Zdjęcia Just Precious La Perla dla kobiet Zdjęcia Just Precious La Perla dla kobiet Zdjęcia Just Precious La Perla dla kobiet Zdjęcia

Just Precious marki La Perla to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Just Precious został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, gardenia tahitańska, piwonia i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia i paczula.

Mandarynka Bergamotka Kwiat pomarańczy

Jaśmin Gardenia tahitańska Piwonia Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Precious by La Perla.

Le Parfum
Frangipani delle Indie
Tiare delle Indie
So Elixir Purple Eau de Parfum

Just Precious Recenzje Perfum

Nan
Nan

Perfumy te kupiłam w zeszłym roku w ciemno, kierując się przede wszystkim opiniami o ich podobieństwie do Elie Saab Le Parfum, którego próbka swego czasu mnie zachwyciła (cena już nieco mniej). Muszę przyznać, że podobieństwo jest spore. Kwiat pomarańczy jest tu podany bardzo podobnie jak w dziele p. Kurkdjiana, nieco może mniej na gęsto i słodko, ale zapachy są zdecydowanie zbliżone. Just Precious ma w sobie nieco więcej musującej świeżości, która kojarzy mi się z neroli z jego kolońskim rodowodem, niż jednoznacznie kremowy Le Parfum, jednak można go z całą pewnością uznać za tańszy odpowiednik.

Perfumy świetnie mi się nosi w chłodne dni, szczególnie zimą. Lubię takie nieoczywiste zestawienia i często przedkładam kwiatowe zapachy nad kadzidłowo-ambrowe otulacze gdy ziąb za oknem. Ten jest doskonały na zimę z uwagi na swój ciężar. W obecnej dobie ciężkie, kwiatowe perfumy to raczej rzadkość niż reguła i w tym sensie zapach nieco mi przypomina moje ulubione wintydże. W cieplejsze pory roku byłby dla mnie chyba jednak zbyt męczący.

Zapach ma ciekawą właściwość: projektuje dość mocno, zawieszając się w powietrzu i często wyczuwam go wracając do pokoju po dłuższej nawet nieobecności, w postaci miłej, bardzo delikatnej woni. Żadne inne moje perfumy tego nie potrafią. Zapach jest dość trwały, zwykle nie wymaga więcej niż 1 poprawki w ciągu dnia pracy, co jest niezłym wynikiem jak na nowe perfumy. Polecam do przetestowania wielbicielom kwiatu pomarańczy, bo tu scena należy przede wszystkim do niego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla Just Precious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla Just Precious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Precious marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Precious marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Yves Rocher Rose Oud Clinique Aromatics in White Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Saint Laurent Baby Doll Jil Sander Sun Calvin Klein Obsession Torrente L`Or de Torrente Gucci Gucci Guilty Estée Lauder Sensuous Pierre Balmain Extatic Gold Musk Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Juicy Couture Couture Couture Christian Dior Poison Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Estée Lauder Amber Mystique Chanel Allure eau de parfum Estée Lauder Sensuous Noir Sarah Jessica Parker Lovely