Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

J`Aime Precious Edition La Perla dla kobiet

Mam: 1

tropikalny
J`Aime Precious Edition La Perla dla kobiet Zdjęcia

J`Aime Precious Edition marki La Perla to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. J`Aime Precious Edition został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka, gruszka i różowy pieprz; nutami serca są tropikalny owoc, jaśmin, truskawka i róża; nutami bazy są wanilia, paczula, gałka muszkatołowa i fasolka tonka.

Pomarańcza Bergamotka Gruszka Różowy pieprz

Tropikalny owoc Jaśmin Truskawka Róża

Wanilia Paczula Gałka muszkatołowa Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Aime Precious Edition by La Perla.

J`Aime Precious Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla J`Aime Precious Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla J`Aime Precious Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Aime Precious Edition marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Aime Precious Edition marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Ocean Blue Laura Biagiotti Aqua di Roma Guess Guess By Marciano Calypso St. Barth Lily Franck Olivier Eau de Passion Women Washington Tremlett My Fair Lady Victoria`s Secret Delicate Petals Lancome O d`Azur Playboy Play It Lovely Oriflame The Babes Passion Berry Jeanne Arthes Lover Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps