Marki » L » kwiatowe « Grupy

J`Aime Les Fleurs La Perla dla kobiet

J`Aime Les Fleurs La Perla dla kobiet

J`Aime Les Fleurs La Perla dla kobiet Zdjęcia J`Aime Les Fleurs La Perla dla kobiet Zdjęcia

J`Aime Les Fleurs marki La Perla to kwiatowe perfumy dla kobiet. J`Aime Les Fleurs został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są liść fiołka, frezja, grejpfrut i zielone jabłko; nutami serca są piwonia, głóg i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Liść fiołka Frezja Grejpfrut Zielone Jabłko

Piwonia Głóg Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Aime Les Fleurs by La Perla.

J`Aime Les Fleurs Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Hhmmm po przetestowaniu stwierdzam, że chcę go mieć. Nie jest to kompozycja wybitna a jednak miła i ciekawa. Zapach kwiatowy, na każdym poziomie podbity jakimś owocem. Zdecydowanie kobiecy, przyjemny w odbiorze. Wyczuwam liść fijołka, zieloność jabłka, głóg i delikatnosć brzoskwini. Najciekawsze nuty wprowadza baza- drzewo sandałowe,piżmo.Perfumy absolutnie nie inwazyjne, otaczające osobę noszącą subtelną kwiatową nutą. Znakomicie sprawdzają się latem. Ciężki flakon z chłodnym kolorem zawartości.

J`Aime Les Fleurs by La Perla 3.00 out of 5 based on 11 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla J`Aime Les Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla J`Aime Les Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Aime Les Fleurs marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Aime Les Fleurs marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Beyonce Heat Rush Issey Miyake L'eau d'Issey Kenzo L'Eau par Kenzo Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Calvin Klein Eternity Moment Avon Rare Pearls Versace Bright Crystal Jennifer Lopez Live Calvin Klein Eternity La Perla J`Aime La Nuit Montale Intense Cafe Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Chopard Casmir Kenzo Flower by Kenzo Giorgio Armani Acqua di Gioia Calvin Klein Truth Benefit See & Be Seen Sasha Perris Monte Carlo Rose de Taif Givenchy Dahlia Noir Eau de Toilette Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant