Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

J`Aime La Nuit La Perla dla kobiet

J`Aime La Nuit La Perla dla kobiet

J`Aime La Nuit La Perla dla kobiet Zdjęcia J`Aime La Nuit La Perla dla kobiet Zdjęcia J`Aime La Nuit La Perla dla kobiet Zdjęcia

J`Aime La Nuit marki La Perla to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. J`Aime La Nuit został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi gruszka; nutami serca są róża, jaśmin i orchidea; nutami bazy są drzewo kaszmirowe i ambra.

Gruszka

Róża Jaśmin Orchidea

Drzewo kaszmirowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Aime La Nuit by La Perla.

Bois de Gaiac et Poire
Roberto Cavalli Nero Assoluto
Extatic

J`Aime La Nuit Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

Ciemność, widzę ciemność...
Noce raczej przesypiam, więc nie wiem czy kocham czy nie. Ta noc byłaby tą po intensywnej imprezie, kiedy rozgrzana i wycieńczona, z przebrzmiałą nutką perfum na spoconej skórze, padam w piernaty bo nie mam siły zaciągnąć się pod prysznic. Zapach na mojej skórze objawia sie początkowo kwaśno-słodkim kadzidłem, jakby wspomniana impreza toczyła sie wokół ogniska i była suto zakrapiana winem marki vino. Przebija z niego alkoholowa słodycz oczadzona dymkiem. Gruszka? No jest, tyle że mocno już upalona, bełkocząca pod nosem o czerfonych ruszach.
Mało imprezowa jestem, wolę się kameralnie sponiewierać , a z tej mieszanki przebija echo czystej rozpusty, rozpasanej uczty dla zmysłów, gdzie nieodzowna wydaje się maska zakrywająca grzeszne oblicze. Fajny zapach, ale chyba zestarzałam się na takie upajające aromaty, a może brak okazji, żeby się takimi przyozdobić i powieść na pokuszenie.

samsara
samsara

Wybitnie dionizyjskie pachnidło! Zapach rozgniatanych stopami kiści winogron, których gęsty sok trwale barwi wargi ucztujących. Istna uczta dla powonienia-uwielbiam zapach winogron-tych o małych kuleczkach, nie tych hurtowo sprzedawanych w dyskontach o wyjałowionym i przesłodzonym smaku, ale tych dzikich, które podczas konsumpcji szczypią w podniebienie i pachną tak niebiańsko! I w tych perfumach pierwszy raz poczułam tę nutę-rasowo i bezpardonowo oddany zapach dzikich winogron-pełny, słodki i upojny; do tego spotęgowany kaszmirem i podrasowany ciemną orchideą i rzadką odmianą jaśminu. Bardzo udana kompozycja, która spływa po szyi niczym sok z łapczywie pałaszowanych kiści. Atramentowa barwa flakonu i jego forma doskonale współgrają z zawartością. Upojne niczym noc na którą, z tylko Tobie znanego powodu, czekasz z niecierpliwością.

lizzy1
lizzy1

Na mojej skórze, dodam wyjątkowo kapryśnej, wprost porażają trwałością. A oooooogon? Kilometrowy :-) Zawsze ilekroć ich użyję, zbieram komplementy od wszystkich napotkanych osób. Na pierwszy plan wybija się gruszka na kwiatowo- drzewnym tle, następnie gruszka nieco się wycisza, a do głosu dochodzi reszta- z orchideą, drzewem kaszmirowym i ciepłą ambrą. I tak sobie trwa i trwa... i zaczepia wszystkie nosy :-)

Perfumy wybitnie wieczorowe, najlepiej komponujące się z czarną kreacją.

Beata Maria
Beata Maria

Interesująca propozycja domu La Perla. J'Aime La Nuit wyróżnia się na tle innych perfumeryjnych propozycji zarówno składem perfum jak i oryginalnym flakonem. Jest zaproszeniem... do czego? na pewno do noszenia tych perfum ale każdy może sobie dopowiedzieć co chce:-). Na mnie od razu wibrują składniki serca i bazy. Gruszka nie pojawia się, natomiast kwiaty w otoczeniu drzew i żywic są piękne. Zapach jest ładny, nie przesadzony, idealnie nadaje się na intymne spotkania. Niestety trwałość jest bardzo przeciętna,projekcja z długości ramion szybko zaczyna trzymać się blisko skóry. Flakon bardzo oryginalny, ciężki może być ozdobą nie jednej toaletki.

Buraska
Buraska

Zwróciłam uwagę na te perfumy dzięki czarnemu flakonikowi, który wyróżnia się wśród pstrokacizny na damskich półkach. Zapach jest bardzo przyjemny, słodki, ale z umiarem, bo ma też lekką nutę świeżości. Całość podszyta sporą dawką ambry i drewna kaszmirowego. Bardzo elegancki, dość intensywny, ale na pewno nie wyzywający.Ma klasę.

germanita
germanita

Bardzo przyjemne perfumy, przypominają mi versace cristal noir połączone z Gres Cabaret... nuty zupełnie się nie zgadzają, a jednak... jakby drzewo sandałowe z czarną porzeczką połączone...
Początek bardziej świeży, szybko ustępuje przyjemnej ciepło słodkiej aurze...pewnie ambry i drzewa kaszmirowego. tak czy siak bardzo przyjemne i bezpieczne na prezent, na raczej chłodne dni...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla J`Aime La Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla J`Aime La Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Aime La Nuit marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Aime La Nuit marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Elizabeth Arden Sunflowers Serge Lutens Fille en Aiguilles Prada Infusion d'Iris John Galliano John Galliano Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Midnight Poison Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Torrente L`Or de Torrente Burberry Burberry Women Lanvin Jeanne Lanvin Laura Biagiotti Roma Guerlain Shalimar Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Thierry Mugler Alien Essence Absolue Agent Provocateur L'Agent Thierry Mugler Womanity Yves Saint Laurent Baby Doll Balenciaga Florabotanica Lalique Perles De Lalique