Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

J'Aime La Perla dla kobiet

J'Aime La Perla dla kobiet

karmelowy
J'Aime La Perla dla kobiet Filmy
J'Aime La Perla dla kobiet Zdjęcia J'Aime La Perla dla kobiet Zdjęcia J'Aime La Perla dla kobiet Zdjęcia J'Aime La Perla dla kobiet Zdjęcia

J'Aime marki La Perla to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. J'Aime został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są różowy pieprz, bergamotka i liczi; nutami serca są egipski jaśmin, malina i lilia wodna; nutami bazy są ambra, karmel, paczula i białe piżmo.

Różowy pieprz Bergamotka Liczi

Egipski jaśmin Malina Lilia wodna

Ambra Karmel Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J'Aime by La Perla.

J'Aime Recenzje Perfum

tekturowa
tekturowa

Zawsze kiedy robię zakupy w Sephorze miłe Panie ekspedientki dorzucają mi probki la perla J'Amie.

Zapach znam prawie na pamięć.
Jak dla mnie pachnie ciągle tandetną różą.Gruszka wychodzi dopiero po około 30 minutach, co wiecej jest lukrowato slodka i nieapetyczna.
Ambra hm... może delikatnie pod koniec kiedy perfumy cichną.
Piepszu nie czuję nic a nic.

Ogolnie zapach nie przypadl mi do gustu.
Kojaży mi sie ze stateczną panią około 40 lubiącą pachnieć rózanymi perfumami.
Jest slodko, dusząco i nieciekawie.

Na dzień raczej nie odwazyła bym sie ich uzyć, są zbyt migrogenne.

go_go_yubari
go_go_yubari

Pierwszy raz wąchałam je w perfumerii i niestety, na mojej skórze wylazła syntetyczna truskawka, taka jaką pachniałby truskawkowy odświeżacz do toalet. Kolejne testy były już bardziej udane i tak weszłam w posiadanie J'Aime. Odkąd je mam, wydają mi się być zaprojektowane na rozbierane randki, taki pościelowy agresywny piżmiak, który nie ma za dużo wspólnego z dobrym gustem, ale świetnie pasuje do różowiuchnej, niegrzecznej bielizny. Główne pytanie to: na ile to sama marketingowa otoczka La Perli, a na ile mój nos, który nie pozwala zaklasyfikować J'Aime jako kiczowatego pachnidła dla sexi-szesnastek, a właśnie jako sex-magnes.

Piżma nie lubię, na mnie brzydko kwaśnieje, a jednak J'Aime wolę oszczędzać na specjalne okazje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla J'Aime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla J'Aime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J'Aime marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J'Aime marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Nina Ricci Nina Christian Dior Poison Nina Ricci Ricci Ricci Yves Rocher Rose Absolue Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher Iris Noir Carolina Herrera 212 Sexy Thierry Mugler Alien Christian Dior Poison Tendre Chloe L`Eau de Chloe Thierry Mugler Womanity Lancome Tresor Midnight Rose Sisley Eau du Soir Yves Saint Laurent Opium Hermes Un Jardin Sur Le Nil Lancome Poeme Oriflame Amber Elixir