Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Grigioperla Essence La Perla dla mężczyzn

Grigioperla Essence La Perla dla mężczyzn

Grigioperla Essence marki La Perla to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Grigioperla Essence został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są cyprys, różowy pieprz i bergamotka; nutami serca są magnolia, lawenda i jaśmin; nutami bazy są sosna, tuja, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Cyprys Różowy pieprz Bergamotka

Magnolia Lawenda Jaśmin

Sosna Tuja mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grigioperla Essence by La Perla.

Grigioperla Essence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla Grigioperla Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla Grigioperla Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grigioperla Essence marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grigioperla Essence marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Habit Rouge Eau de Parfum Azzaro Azzaro Pour Homme L'Eau Guerlain Heritage Eau de Toilette Givenchy Givenchy Gentleman Davidoff Zino Davidoff Azzaro Twin for Men Gucci Gucci pour Homme Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Givenchy Very Irresistible for men Ted Lapidus Black Soul Imperial Jean Paul Gaultier Kokorico S.T. Dupont Essence Pure Ocean pour Homme S.T. Dupont Passenger for Men Bvlgari Aqva Pour Homme Lalique Hommage a l'homme Voyageur Paul Smith Paul Smith Story Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Gucci Gucci Guilty Intense Pour Homme