Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

GrigioPerla HEDO La Perla dla mężczyzn

GrigioPerla HEDO La Perla dla mężczyzn

GrigioPerla HEDO La Perla dla mężczyzn Zdjęcia

GrigioPerla HEDO marki La Perla to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. GrigioPerla HEDO został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, kalabryjska bergamotka i sycylijska cytryna; nutami serca są imbir, kwiat pomarańczy i indyjski pieprz; nutami bazy są ambra, piżmo, drzewo kaszmirowe i cedr.

Mandarynka Kalabryjska bergamotka Sycylijska cytryna

Imbir Kwiat pomarańczy Indyjski pieprz

Ambra Piżmo Drzewo kaszmirowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about GrigioPerla HEDO by La Perla.

GrigioPerla HEDO Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla GrigioPerla HEDO, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla GrigioPerla HEDO, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum GrigioPerla HEDO marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu GrigioPerla HEDO marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Ferrari Ferrari Black Roberto Cavalli Just Cavalli Him Pino Silvestre Pino Silvestre Original David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men Exte J`S Exte Man Krizia Krizia Uomo Istinto Jovoy Paris Fougere Chi Chi Man Lorenzo Villoresi Uomo True Religion True Religion Men Calvin Klein CK IN2U Him Collectables Penhaligon`s Sartorial