Marki » L » kwiatowe « Grupy

Creation La Perla dla kobiet

Creation La Perla dla kobiet

Miałem: 1

Creation La Perla dla kobiet Zdjęcia Creation La Perla dla kobiet Zdjęcia

Creation marki La Perla to kwiatowe perfumy dla kobiet. Creation został wydany w 2002 roku. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są nuty kwiatowe i wanilia; nutami bazy są paczula, piżmo i benzoes.

Mandarynka

Nuty kwiatowe Wanilia

Paczula Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Creation by La Perla.

Creation Recenzje Perfum

Rozterka
Rozterka

Miałam go dosy dano. Nie zachwycił mnie, dosyc delikatny, kwiatowy, o klasycznej nucie, kobiecy , nieinwazyjny.
Mandarynki nie wyczułam, tylko nuty kwiatowe, dosyc nieokreślone , nieco wanilii , paczuli i piżma.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Perla Creation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Perla Creation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Creation marki La Perla. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Creation marki La Perla reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Sheer Veil Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Avon Individual Blue Annick Goutal Heure Exquise Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger Diptyque Do Son Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 11 Floris Gardenia Henri Bendel Rare Mimosa Kenzo Time for Peace Jeanne Arthes Cassandra Bleu