Marki » L » orientalne « Grupy

Vanille Givree de Antilles La Maison de la Vanille dla kobiet

Vanille Givree de Antilles La Maison de la Vanille dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Vanille Givree de Antilles La Maison de la Vanille dla kobiet Zdjęcia Vanille Givree de Antilles La Maison de la Vanille dla kobiet Zdjęcia

Vanille Givree de Antilles marki La Maison de la Vanille to orientalne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i lawenda; nutami serca są róża i tuberoza; nutami bazy są wanilia, paczula, opoponaks i fasolka tonka.

Bergamotka Tangeryna Lawenda

Róża Tuberoza

Wanilia Paczula Opoponaks Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Givree de Antilles by La Maison de la Vanille.

Vanille Givree de Antilles Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Zapach słodki, bardzo trwały, nieodparte skojarzenie, pachnie jak miodowy Angel ;) I śmiało mógłby być w rodzinie aniołków, wpasowałby się idealnie ;) Jest słodko, ale nie za słodko i dobrze, że zostal zastosowany taki umiar, wyważenie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Givree de Antilles marki La Maison de la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Givree de Antilles marki La Maison de la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Stella Cadente Miss Me Discrete Memo Siwa Mary Kay Affection Hummer Hummer Alain Delon Samourai Legendary Fragrances Treasure Island Ava Luxe Madame X Ava Luxe Sacred M. Micallef Mon Parfum M. Micallef Aoud Gourmet Van Cleef & Arpels Midnight in Paris