Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Vanahe La Maison de la Vanille dla kobiet

Vanahe La Maison de la Vanille dla kobiet

Vanahe marki La Maison de la Vanille to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Vanahe został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka, hiacynt, irys, lawenda i kwiat pomarańczy; nutami serca są nuty wodne, białe piżmo i czarna porzeczka; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka Hiacynt Irys Lawenda Kwiat pomarańczy

Nuty wodne Białe piżmo Czarna porzeczka

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanahe by La Maison de la Vanille.

Vanahe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Maison de la Vanille Vanahe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Maison de la Vanille Vanahe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanahe marki La Maison de la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanahe marki La Maison de la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Juicy Couture Viva la Juicy Miller Harris Coeur d`Ete Atelier Flou Ten Nine Oriflame Divine Sensual Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Smell Bent Hungry Hungry Hippies Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine O Boticario Egeo Dolce Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume Stacked Style Rococo Rouge