Marki » L » orientalno - przyprawowe « Grupy

Moai La Maison de la Vanille dla mężczyzn

Moai La Maison de la Vanille dla mężczyzn

Moai La Maison de la Vanille dla mężczyzn Zdjęcia

Moai marki La Maison de la Vanille to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Moai został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka i lawenda; nutami serca są piżmo, kolendra i paczula; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Bergamotka Lawenda

Piżmo Kolendra Paczula

Wanilia Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moai by La Maison de la Vanille.

Moai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Maison de la Vanille Moai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Maison de la Vanille Moai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moai marki La Maison de la Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moai marki La Maison de la Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Guerlain Shalimar Giorgio Armani Armani Code Serge Lutens Chergui Frederic Malle Noir Epices Bond No 9 Brooklyn biehl parfumkunstwerke mb03 Ted Baker Second Skin Pacifica Mexican Cocoa Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 13 DSH Perfumes Poivre Smell Bent Desperado Memo Manoa