Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Sub Rosa La Curie dla kobiet i mężczyzn

Sub Rosa La Curie dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy

Sub Rosa marki La Curie to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sub Rosa został wydany w 2016 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula i ambra, tytoń, atrament, kolendra i ambra.

Paczula Ambra Tytoń Atrament Kolendra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sub Rosa by La Curie.

Sub Rosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Curie Sub Rosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Curie Sub Rosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sub Rosa marki La Curie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sub Rosa marki La Curie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Holiday Trussardi Trussardi Skin Salvatore Ferragamo F for Fascinating ID Parfums Lettre a Anna Delicate Georges Stahl Elle d`Elissa Betty Barclay Amazing Love Weil Secret De Venus Paris Hilton Tease Roberto Capucci Filly Sisley Eau du Soir 2010 The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense