Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

La Collina Toscana Poppy of Cliffs La Collina Toscana dla kobiet

La Collina Toscana Poppy of Cliffs La Collina Toscana dla kobiet

La Collina Toscana Poppy of Cliffs La Collina Toscana dla kobiet Zdjęcia

La Collina Toscana Poppy of Cliffs marki La Collina Toscana to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. La Collina Toscana Poppy of Cliffs został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są granat, czarna porzeczka i hurma; nutami serca są róża, magnolia, orchidea i czerwony mak; nutami bazy są fiołek, ambra, piżmo i mahoń.

Granat Czarna porzeczka Hurma

Róża Magnolia Orchidea Czerwony mak

Fiołek Ambra Piżmo Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collina Toscana Poppy of Cliffs by La Collina Toscana.

Amor Amor

La Collina Toscana Poppy of Cliffs Recenzje Perfum

Animik
Animik

Zapach dla mnie piękny. Owocowo-kwiatowy, ale nie ociekający słodyczą. Nuta owocowa nie jest tu oczywista. Na pierwszy plan wysuwa się przepiękna i niebanalna słodka woń granatu, kwaskowata porzeczka i słodki szaron, inaczej zwany hurmą lub persymoną. Elegancko i nienachalnie przenikają przez nie nuty róży, magnolii i innych kwiatów. Całość pobita jest przyjemną wonią bursztynu, piżma, mahoniu i fiołka, co w tej kompozycji daje cudne uczucie świeżości, dzięki czemu zapach mimo, że nie jest cytrusowy ani zielony świetnie nosi się latem. Kompozycja jest lekka, owocowo- kwiatowa, nie przesłodzona, nie dusząca, ale świeża, wręcz owocowo orzeźwiająca. Zapach utrzymuje się dłuższy czas i przyjemnie roztacza wokół. Przy pierwszym kontakcie przypomniał mi Amor Amor Cacharel, ale już chwilę później zauważyłam, że jednak jest to zapach zaskakujący swoją niebanalnością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collina Toscana Poppy of Cliffs marki La Collina Toscana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collina Toscana Poppy of Cliffs marki La Collina Toscana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Calvin Klein Obsession Sheer Rochas Alchimie Jean Paul Gaultier Classique Prestige Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Matthew Williamson Matthew Williamson Floris China Rose Ocean Pacific OP Blend for Women essence Love Game Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle