Marki » L » kwiatowe « Grupy

La Collina Toscana Oblivion Absinth La Collina Toscana dla kobiet

La Collina Toscana Oblivion Absinth La Collina Toscana dla kobiet

ziołowy
La Collina Toscana Oblivion Absinth La Collina Toscana dla kobiet Zdjęcia

La Collina Toscana Oblivion Absinth marki La Collina Toscana to kwiatowe perfumy dla kobiet. La Collina Toscana Oblivion Absinth został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mimoza, dzięgiel i czarna porzeczka; nutami serca są fiołek, piwonia i konwalia; nutami bazy są cedr i piżmo.

Mimoza Dzięgiel Czarna porzeczka

Fiołek Piwonia Konwalia

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collina Toscana Oblivion Absinth by La Collina Toscana.

La Collina Toscana Oblivion Absinth Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collina Toscana Oblivion Absinth marki La Collina Toscana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collina Toscana Oblivion Absinth marki La Collina Toscana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Yardley Magnolia Bond No 9 Park Avenue Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Oriflame Radiant Light Jardin de France Oeillet Avon C'est Moi Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston L`Occitane en Provence Peony Bronnley Peony Eau Fraiche Demeter Fragrance Heather Kenzo L`Eau de Kenzo Amour