Marki » L » kwiatowe « Grupy

La Collina Toscana Iris of the Signory La Collina Toscana dla kobiet

Miałem: 1

tuberozowy
La Collina Toscana Iris of the Signory La Collina Toscana dla kobiet Zdjęcia

La Collina Toscana Iris of the Signory marki La Collina Toscana to kwiatowe perfumy dla kobiet. La Collina Toscana Iris of the Signory został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są frezja i róża; nutami serca są irys, morela, jaśmin i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i wanilia.

Frezja Róża

Irys Morela Jaśmin Tuberoza

Drzewo sandałowe Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collina Toscana Iris of the Signory by La Collina Toscana.

Le Beau Male

La Collina Toscana Iris of the Signory Recenzje Perfum

Animik
Animik

Zapach ciepły , pudrowy i słodki. Dla mnie zbyt otulający i duszący. Trzyma się blisko skóry i uwalnia co chwilę swoje duszące, przytłaczające nuty. Nie jest to zapach wieczorowy, brak mu pazura. Ma ciepłe drzewne nuty, pudrowe i słodkie - irys i jaśmin , podbite mocnym zapachem wanilii powodują , że zapach mnie męczy. Przypomina mi starego męskiego Jean Paul Gaultier'a, który dla mnie zawsze pachniał słodko, dusząco i lekko zgniło , jakąś mszaną wonią. To samo odczuwam w Iris of the Signory. Taka kompozycja zapachów kojarzy mi się z mokrym mchem, z jakimś stęchłym , leśnym podłożem wypachnionym słodkimi woniami wanilii i pudrowych kwiatów.
Nie dla mnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collina Toscana Iris of the Signory marki La Collina Toscana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collina Toscana Iris of the Signory marki La Collina Toscana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Valentino Rock`n`Rose Couture Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Max Mara Max Mara Gold Touch E. Coudray Jacinthe Et Rose Jo Malone Tuberose Avon Odyssey Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Caron Acaciosa Calvin Klein Beauty Nazareno Gabrielli Nazareno Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947