Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

La Collina Toscana Hillock Sunflower La Collina Toscana dla kobiet

La Collina Toscana Hillock Sunflower La Collina Toscana dla kobiet

Miałem: 1

La Collina Toscana Hillock Sunflower La Collina Toscana dla kobiet Zdjęcia

La Collina Toscana Hillock Sunflower marki La Collina Toscana to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. La Collina Toscana Hillock Sunflower został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i bergamotka; nutami serca są brzoskwinia, jaśmin i słonecznik; nutami bazy są piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.

Czarna porzeczka Bergamotka

Brzoskwinia Jaśmin Słonecznik

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collina Toscana Hillock Sunflower by La Collina Toscana.

Burberry Women

La Collina Toscana Hillock Sunflower Recenzje Perfum

monika690
monika690

Faktycznie zapach bardzo podobny do Burberry woman. Mocno wyczuwalna brzoskwinia z innymi kwaskowatymi owocami w otoczce z wanilii i drewna sandałowego. Bardzo spokojny zapach, stonowany jak z resztą Burberry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collina Toscana Hillock Sunflower marki La Collina Toscana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collina Toscana Hillock Sunflower marki La Collina Toscana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Urban Flowers Tokyo Profumum Roma Acqua e Zucchero Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation Christian Dior J`Adore L`Absolu Erox Realm Women Braccialini Braccialini Women Manuel Canovas Pink Riviera Tocca Giulietta Revillon Eau de Turbulences Sarantis B.U. Sexy Sage Machado Garnet Jil Sander Sensual Jil