Marki » L » aromatyczno - fougere « Grupy

La Collina Toscana Belvedere Holm Oak La Collina Toscana dla mężczyzn

La Collina Toscana Belvedere Holm Oak La Collina Toscana dla mężczyzn

La Collina Toscana Belvedere Holm Oak La Collina Toscana dla mężczyzn Zdjęcia

La Collina Toscana Belvedere Holm Oak marki La Collina Toscana to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. La Collina Toscana Belvedere Holm Oak został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są liść laurowy i rozmaryn; nutami serca są lawenda, geranium i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są piżmo i mech dębowy.

Liść laurowy Rozmaryn

Lawenda Geranium Szałwia muszkatołowa

Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collina Toscana Belvedere Holm Oak by La Collina Toscana.

La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collina Toscana Belvedere Holm Oak marki La Collina Toscana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collina Toscana Belvedere Holm Oak marki La Collina Toscana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity For Men Yves Saint Laurent Kouros Perry Ellis Portfolio Elite for Men Avon Avon Essence Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Paco Rabanne Tenere Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Daddy Yankee Daddy Yankee Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Detaille Par 4 Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense Eden Classic Mandate