Marki » L » kwiatowe « Grupy

Gardenia Exotique La Bouquetiere dla kobiet

Gardenia Exotique La Bouquetiere dla kobiet

mydlany

Gardenia Exotique marki La Bouquetiere to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy i gardenia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia Exotique by La Bouquetiere.

Gardenia Exotique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Bouquetiere Gardenia Exotique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Bouquetiere Gardenia Exotique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia Exotique marki La Bouquetiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia Exotique marki La Bouquetiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bond No 9 Broadway Nite Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Victoria`s Secret Mood Yearn Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Fragonard Fragonard Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion GianMarco Venturi GMV Donna Carthusia Gelsomini di Capri Avon Eternal Magic Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette Calvin Klein Beauty