Marki » L » kwiatowe « Grupy

Gardenia Exotique La Bouquetiere dla kobiet

Gardenia Exotique La Bouquetiere dla kobiet

mydlany

Gardenia Exotique marki La Bouquetiere to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy i gardenia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia Exotique by La Bouquetiere.

Gardenia Exotique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Bouquetiere Gardenia Exotique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Bouquetiere Gardenia Exotique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia Exotique marki La Bouquetiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia Exotique marki La Bouquetiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Escada Jardin de Soleil Liz Claiborne Lucky Number 6 Emanuel Ungaro Apparition Sky Korloff Paris Kn°I L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Nina Ricci Capricci Caron Narcisse Blanc Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Detaille Sofia Saffron James Le'a