Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Embrasse Moi La Bouquetiere dla kobiet

Embrasse Moi La Bouquetiere dla kobiet

Embrasse Moi marki La Bouquetiere to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, wanilia, róża, fiołek, kwiat wanilii, cedr i jabłko.

Piżmo Wanilia Róża Fiołek Kwiat wanilii Cedr Jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Embrasse Moi by La Bouquetiere.

Embrasse Moi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Bouquetiere Embrasse Moi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Bouquetiere Embrasse Moi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Embrasse Moi marki La Bouquetiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Embrasse Moi marki La Bouquetiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Max Mara Max Mara Montale White Aoud L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Bvlgari BLV Absolute Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Chopard Cascade Tom Ford White Musk Collection Musk Pure O Boticario Rhea Stendhal Elixir Noir Profumi di Pantelleria Nica