Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Embrasse Moi La Bouquetiere dla kobiet

Embrasse Moi La Bouquetiere dla kobiet

Embrasse Moi marki La Bouquetiere to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, wanilia, róża, fiołek, kwiat wanilii, cedr i jabłko.

Piżmo Wanilia Róża Fiołek Kwiat wanilii Cedr Jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Embrasse Moi by La Bouquetiere.

Embrasse Moi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Bouquetiere Embrasse Moi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Bouquetiere Embrasse Moi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Embrasse Moi marki La Bouquetiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Embrasse Moi marki La Bouquetiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Versace Woman L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Montale Aoud Velvet Novae Plus Blue Minou Les Nereides Musc de Samarkand B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Oriflame Giordani White Gold Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Berkeley Square Rose Petal Dana Tabu Forbidden Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret