Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Delice Infini La Bouquetiere dla kobiet

Delice Infini La Bouquetiere dla kobiet

Delice Infini marki La Bouquetiere to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza i nuty wodne; nutami serca są róża, fiołek i paczula; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe i piżmo.

Cytryna Pomarańcza Nuty wodne

Róża Fiołek Paczula

Mech dębowy Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delice Infini by La Bouquetiere.

Delice Infini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Bouquetiere Delice Infini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Bouquetiere Delice Infini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delice Infini marki La Bouquetiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delice Infini marki La Bouquetiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Givenchy Amarige D'Amour Sisley Eau de Campagne Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Avon Timeless Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Luciano Soprani Strass Marc de la Morandiere Bleu de Chine Atkinsons Euforia Long Lost Perfume Memoire Cherie Saffron James 'Ume Novaya Zarya Russkie Uzori