Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Delice Infini La Bouquetiere dla kobiet

Delice Infini La Bouquetiere dla kobiet

Delice Infini marki La Bouquetiere to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza i nuty wodne; nutami serca są róża, fiołek i paczula; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe i piżmo.

Cytryna Pomarańcza Nuty wodne

Róża Fiołek Paczula

Mech dębowy Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delice Infini by La Bouquetiere.

Delice Infini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum La Bouquetiere Delice Infini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu La Bouquetiere Delice Infini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delice Infini marki La Bouquetiere. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delice Infini marki La Bouquetiere reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Talisman Kylie Minogue Darling Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum ID Parfums Lettre a Anna Yves Rocher Comme une Evidence CoSTUME NATIONAL Scent Intense Marilyn Miglin Mystic La Prairie Life Threads Platinum Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Mila Schön `80 Auguste Esprit de Chine Jean Patou Cocktail